Domů » Bleskovky » Mapy.cz jsou nově plastické. Hory a sjezdovky si můžete prohlížet ve 3D

Mapy.cz jsou nově plastické. Hory a sjezdovky si můžete prohlížet ve 3D

Seznam.cz aktualizoval svoji webovou aplikaci Mapy.cz. Hlavní novinkou je možnost nechat si zobrazit zimní lyžařské a letní turistické mapy v plastické podobě. Charakter terénu si tak můžete prohlédnout hezky ve 3D bez nutnosti studovat jednotlivé vrstevnice.

Ovládání je intuitivní, mapu lze naklánět a otáčet buď myší nebo tlačítky v dolní části obrazovky. Ve 3D si lze prohlížet nejen tuzemské, ale i celý svět. Kdy bude nová funkce implementována do mobilních aplikací, Seznam neuvedl.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. To je sice hezké, ale když něco hledám, tak musím na google mapy. Seznam, najdu tam akorát velký…

    • Ano to máš recht, taky důvod proc pouzivam vyhradne google mapy a seznam a bing nebo jak se ten srot od mrkvosoftu ci nedejboze apple mapy nepouzivam

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).