Máme specifikace Honoru 50 Pro+. Konečně pořádná vlajková loď

honor

Značka Honor ze sebe začátkem letošního roku shodila okovy, které její mateřské firmě Huawei nasadilo americké ministerstvo obchodu. Po vyčlenění z Huawei se Honor nadechuje k druhému životu, který by měl již brzy přinést novou řadu smartphonů Honor 50. A zřejmě se bude jednat o návrat ve velkém stylu.

Honor 50 2

Honor 50 Pro+ v parametrech: máme se na co těšit

Internetem koluje soupis parametrů chystaného Honoru 50 Pro+ a nevypadá vůbec špatně. Pokud se specifikace potvrdí, můžeme se těšit na telefon s 6,79“ AMOLED displejem, Quad HD+ rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10+ obsahu. Honor 50 Pro+ má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 888 podpořený minimálně 8 GB RAM typu LPDDR5, interní úložiště (UFS 3.1) pak bude mít kapacitu 128 GB.

Honor 50 Pro+ se nenechá zahanbit ani fotoaparáty, vpředu máme najít kombinaci 32+8 Mpx, vzadu pak tři kamerky s rozlišením 50, 13 a 8 Mpx; první bude klasická, druhá širokoúhlá a třetí bude teleobjektiv s 2x optickým přiblížením. Chybět nemá ani ToF senzor pro zachycení hloubky scény. Zásobárnou energie se má stát 4400mAh akumulátor s podporou 66W drátového a 50W bezdrátového nabíjení.

Honor 50 1

Premiéra řady Honor 50 by se měla odehrát někdy v květnu tohoto roku. Doufejme, že telefony nebudou postrádat služby Google jako jejich předchůdci.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku