Domů » Bleskovky » Máme specifikace Honoru 50 Pro+. Konečně pořádná vlajková loď

Máme specifikace Honoru 50 Pro+. Konečně pořádná vlajková loď

Značka Honor ze sebe začátkem letošního roku shodila okovy, které její mateřské firmě Huawei nasadilo americké ministerstvo obchodu. Po vyčlenění z Huawei se Honor nadechuje k druhému životu, který by měl již brzy přinést novou řadu smartphonů Honor 50. A zřejmě se bude jednat o návrat ve velkém stylu.

Honor 50 2

Honor 50 Pro+ v parametrech: máme se na co těšit

Internetem koluje soupis parametrů chystaného Honoru 50 Pro+ a nevypadá vůbec špatně. Pokud se specifikace potvrdí, můžeme se těšit na telefon s 6,79“ AMOLED displejem, Quad HD+ rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10+ obsahu. Honor 50 Pro+ má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 888 podpořený minimálně 8 GB RAM typu LPDDR5, interní úložiště (UFS 3.1) pak bude mít kapacitu 128 GB.

Honor 50 Pro+ se nenechá zahanbit ani fotoaparáty, vpředu máme najít kombinaci 32+8 Mpx, vzadu pak tři kamerky s rozlišením 50, 13 a 8 Mpx; první bude klasická, druhá širokoúhlá a třetí bude teleobjektiv s 2x optickým přiblížením. Chybět nemá ani ToF senzor pro zachycení hloubky scény. Zásobárnou energie se má stát 4400mAh akumulátor s podporou 66W drátového a 50W bezdrátového nabíjení.

Honor 50 1

Premiéra řady Honor 50 by se měla odehrát někdy v květnu tohoto roku. Doufejme, že telefony nebudou postrádat služby Google jako jejich předchůdci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Ano, bude to dobře vybavený smartphone, ale to už tady bylo, tudíž nic nového. Zajímavostí jsou ovšem služby a o těch není nic známo, přestože jednání již byla provedena. Je docela možné, že nucené odloučení od mateřské firmy, administrativě Spojených států stačit nebude. Je to spíš takový prubířský kamen, jak to USA vidí a taky zda milostivě povolí existenci takové firmy. I přes velká optimistická prohlášení představitelů firmy, nic není hotové a teprve čas ukáže „vo co go“?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).