Domů » Bleskovky » Makety všech letošních iPhonů na jednom videu: vypadají jako „živé“

Makety všech letošních iPhonů na jednom videu: vypadají jako „živé“

Už příští měsíc bychom se měli dočkat premiéry nových iPhonů, konkrétně pokračovatelů loňských modelů 7 a 7 Plus, a také výročního a nejvybavenějšího iPhonu 8. Zatímco iPhone 7s a 7s Plus si ponechají design svých předchůdců, pouze vymění kovová záda za skleněná, iPhone 8 přinese spoustu novinek. Jak budou všechny tři chystané iPhony vypadat, se můžete přesvědčit na následujícím videu.

iPhone X, 8 Plus & 8 Model Hands On! Gold, Silver & Space Grey

Video potvrzuje to, co jsme viděli již několikrát – podlouhlý displej se zaoblenými rohy, který je při horní hraně „vykousnutý“ pro umístění sluchátka, senzorů a selfie kamerky se schopností rozpoznávat uživatele podle obličeje. Díky její přítomnosti bude iPhone 8 postrádat typické domovské tlačítko s funkcí čtečky otisků prstů.

Čočky duálního fotoaparátu budou u nového iPhonu umístěny svisle, záda budou stejně jako u iPhone 7s a 7s Plus kvůli funkci bezdrátového nabíjení skleněná. Kvůli výměně kovu za sklo má podle uniklých schémat u iPhonu 7s a 7s Plus mírně narůst tloušťka i šířka, avšak do starých krytů by se měly bez problému vejít.

Nové iPhony prý dojdou na trh v několika barvách – černé, stříbrné a měděné, přičemž poslední dvě jmenované mají údajně dostat bílou přední stranu. Ta bohužel opticky zvýrazňuje zeštíhlené rámečky, zatímco u modelu s černou přední stranou není prakticky vidět, kde končí rámeček a začíná displej.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments