Domů » Bleskovky » Makety všech letošních iPhonů na jednom videu: vypadají jako „živé“

Makety všech letošních iPhonů na jednom videu: vypadají jako „živé“

Už příští měsíc bychom se měli dočkat premiéry nových iPhonů, konkrétně pokračovatelů loňských modelů 7 a 7 Plus, a také výročního a nejvybavenějšího iPhonu 8. Zatímco iPhone 7s a 7s Plus si ponechají design svých předchůdců, pouze vymění kovová záda za skleněná, iPhone 8 přinese spoustu novinek. Jak budou všechny tři chystané iPhony vypadat, se můžete přesvědčit na následujícím videu.

iPhone X, 8 Plus & 8 Model Hands On! Gold, Silver & Space Grey

Video potvrzuje to, co jsme viděli již několikrát – podlouhlý displej se zaoblenými rohy, který je při horní hraně „vykousnutý“ pro umístění sluchátka, senzorů a selfie kamerky se schopností rozpoznávat uživatele podle obličeje. Díky její přítomnosti bude iPhone 8 postrádat typické domovské tlačítko s funkcí čtečky otisků prstů.

Čočky duálního fotoaparátu budou u nového iPhonu umístěny svisle, záda budou stejně jako u iPhone 7s a 7s Plus kvůli funkci bezdrátového nabíjení skleněná. Kvůli výměně kovu za sklo má podle uniklých schémat u iPhonu 7s a 7s Plus mírně narůst tloušťka i šířka, avšak do starých krytů by se měly bez problému vejít.

Nové iPhony prý dojdou na trh v několika barvách – černé, stříbrné a měděné, přičemž poslední dvě jmenované mají údajně dostat bílou přední stranu. Ta bohužel opticky zvýrazňuje zeštíhlené rámečky, zatímco u modelu s černou přední stranou není prakticky vidět, kde končí rámeček a začíná displej.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. Proboha ta osmička je ale humus. ????

 2. Všimli jste si taky jako já jak ukazoval s toho druhého balíku kde byl iPhone 7s že tam byl ještě iPhone 8 s jinačíma rámečky. Čas 8:13-8:14

 3. Máme tu kandidáta na nejodpornější zařízení roku 2017 :D Já bych se ani nedivil, kdyby iPhone skutečně takto vypadal, stačí si vzpomenout, jak se začaly objevovat tenkrát rendery a makety šestky, lidi se uplně zhrozili, co za hnus to vlastně je, a že to není možné, že je to jen maketa. A bum, stalo se skutečností. Uvidíme, jak ale řikám, vůbec bych se nedivil, kdyby toto byla finální podoba.

  • Tedy říkat maketě zařízení, to je neobvyklé:-)

  • uni: Už jsem si říkal, kdo takhle hloupou reakci napsal, a pak vidím, že je to náš uni :) Máš čárku, tak můžeš zas jinam. Já vím, konec týdne, zítra je pátek, tak budeš mít volno. Nějak jsi asi jediný, který nepochopil to, co jsem psal. Všem je to jasné, jen uni zas nechápe.

  • mentaly
   ukaž ksych a uvidíme najodpornejšíe zariadenie na rozmožovanie

  • Ovšem to stejné se říkalo, když se v baru našel první iPhone 5. Taky lidi psali, jakej je to hnus a jak je to nejhnusnější iPhone ze všech…a světě div se, jeho design je tak oblíbený, že se bez změny prodává už dobré 4 roky a pořád má vysoké prodeje. Takže já bych s těmi předčasnými názory dost brzdil. Navíc, tohle není novej iPhone, ten ještě nikdo neviděl. Tohle je „zaručeně pravá kopie“, kterých už letos vyšly desítky

 4. Vy se to naučíte mít rádi. :-)

 5. Jestli ty makety odpovidaji realne podobe, tak iPhone 8 jen v cerne. Bile ramecky kolem displeje u ostatnich variant jsou peklo :)

 6. Jestli bude za dobrou cenu, tak to beru:))Konecne aspon maketa iPhone…

 7. 7S se mi líbí, osmička černá z přední strany také, ale zbytek působí poněkud lacině. Boky mi připadají jako lowendu a zadní strana působí plastově (dost možná je to tím, že je to maketa a jsou použité jiné materiály). Vystouplé čočky ve tvaru očí jsou vyložene odpuzující.
  No a bílou osmičku neměli radši ani vyrábět :)

 8. Nesly by do makety iPhone 8 narvat vnitrnosti z nejakeho cinana, idealne dual SIM? Pro Mentora pod stromecek :)

 9. Kde seženu nějakou tu maketu? :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).