Domů » Bleskovky » Majitelé OnePlus 8 mohou hrát Fortnite při 90 Hz, avšak s nepříjemným omezením

Majitelé OnePlus 8 mohou hrát Fortnite při 90 Hz, avšak s nepříjemným omezením

Uživatelé smartphonů OnePlus 8 a 8 Pro nyní mohou díky exkluzivní dohodě Epicu a OnePlus hrát multiplayerový hit Fortnite v superplynulých 90 fps. Je tu nicméně háček – hra při tak vysoké snímkové frekvenci automaticky nastaví nízké grafické detaily, což není úplně ideální.

Fortnite
Majitelé OnePlus 8 mohou hrát Fortnite při 90 Hz. Má to ale háček.

Jde podle všeho hlavně o propagační akci – jiné telefony s rychlou obnovovací frekvencí displeje, jako např. řada Samsung Galaxy S20 (nebo koneckonců starší modely OnePlus), jsou též technicky schopné „jít“ nad 60 fps, když sdílejí podobnou (a někdy i stejnou) konfiguraci procesoru a operační paměti. OnePlus chce tak tímto očividně podpořit prodej svých nejnovějších modelů, které jsou nyní dražší než kdykoli předtím.

Uživatelé OnePlus 8 a 8 Pro mají nyní každopádně výhodu nejen nad ostatními telefony, ale i konzolemi, které Fortnite rozběhnou maximálně v 60 fps.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments