majitelé modelů Huawei P30 lite a Huawei P smart 2019 se nově mohou zapojit do testování nové verze uživatelského prostředí EMUI 10, jehož recenzi si můžete přečíst zde.
Do testování se mohou zapojit všichni majitelé modelů P30 lite a P smart 2019, které pochází z oficiální distribuce z České republiky a ze Slovenska. Nutnou podmínkou pro zapojení do testování je firmware 9.1.0.248 v modelu Huawei P30 lite, respektive firmware 9.1.0.279 v modelu Huawei P smart 2019, v obou případech bez úprav od operátora.

Jak se do testování zapojit?
Na tomto odkaze si stáhněte aplikaci FUT a následně se přihlaste se svým Huawei ID. Pod záložkou Osobní pak naleznete tlačítko Zapojit se do projektu. Přihlásit se následně můžete v záložce dostupných projektů. Po žádosti o zapojení do testování bude aktualizace rozesílána na telefony během několika dnů. Případné vady můžete hlásit přímo v Beta aplikaci.

Testování je otevřené pro 150 zájemců z řad majitelů modelu Huawei P30 lite a stejný počet majitelů Huawei P smart 2019, limity jsou pro každou zemi zvlášť.