Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Články » LowLigh – užitečná aplikace pro Smartphone telefony

LowLigh – užitečná aplikace pro Smartphone telefony

Na MoDaCu se objevila velmi zajímavá aplikace, která dokáže ztlumit podsvícení displeje u Smartphonů s OS Windows Mobile 5.0. Jak autor programu uvádí, program je primárně určený pro HTC Tornado (tedy Qtek 8310), avšak měl by měl fungovat i na Motorole MPx200 (na PPC MDA2 mi funguje také). Já již bohužel Smartphone nevlastním, proto funkčnost nemohu ověřit, pokud vám aplikace na vašem zařízení pojede, podělte se o to prosím v komentářích. Samotná aplikace neumožňuje přímo nastavovat hodnoty podsvětlení, ale pouze jej ztlumit, což oceníte zejména při slabé baterii nebo špatné čitelnosti displeje na přímém slunci.

Pokud budete mít problémy se spouštěním programu, nainstalujte si také PolicyPatch, který můžete stahovat v naší Download sekci.

Samotný program LowLight 1.0 stahujte zde, aplikace je freeware, autorem je Ingvarr.

LowLight 1.0

Za upozornění na tento program děkuji našemu čtenáři Stary_pes.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. USER47 (neregistrovaný)

  To jsem nějak nepobral. Je to tedy i pro wm2k2/2k3/2k3se, nebo jen na wm5? V první větě se píše o zařízeních s wm5, ale dále je zmíněná i mpx220

 2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  No psal jsem, ze je program pro sp s wm5.0 a je primarne pro Qteka 8310,ale mel by fungovat i na jinych sp. Pokud ma nekdo MPx220ku, tak at se pochlubi zda mu app funguje (wm2003SE), takze se omlouvam za drobnou dezorientaci… ja po ruce zadne zarizeni s wm2003 nemam, nemohu tedy vyzkouset.
  Btw mozna se v Dubnu dockame i wm5 prave pro MPx220, ale je tam to ,,mozna,,

 3. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  To je škoda, už jsem to tedy upravil i v textu, aplikace funguje tedy opravdu jen na WM5.0

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel