Domů » Články » LowLigh – užitečná aplikace pro Smartphone telefony

LowLigh – užitečná aplikace pro Smartphone telefony

Na MoDaCu se objevila velmi zajímavá aplikace, která dokáže ztlumit podsvícení displeje u Smartphonů s OS Windows Mobile 5.0. Jak autor programu uvádí, program je primárně určený pro HTC Tornado (tedy Qtek 8310), avšak měl by měl fungovat i na Motorole MPx200 (na PPC MDA2 mi funguje také). Já již bohužel Smartphone nevlastním, proto funkčnost nemohu ověřit, pokud vám aplikace na vašem zařízení pojede, podělte se o to prosím v komentářích. Samotná aplikace neumožňuje přímo nastavovat hodnoty podsvětlení, ale pouze jej ztlumit, což oceníte zejména při slabé baterii nebo špatné čitelnosti displeje na přímém slunci.

Pokud budete mít problémy se spouštěním programu, nainstalujte si také PolicyPatch, který můžete stahovat v naší Download sekci.

Samotný program LowLight 1.0 stahujte zde, aplikace je freeware, autorem je Ingvarr.

LowLight 1.0

Za upozornění na tento program děkuji našemu čtenáři Stary_pes.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. To jsem nějak nepobral. Je to tedy i pro wm2k2/2k3/2k3se, nebo jen na wm5? V první větě se píše o zařízeních s wm5, ale dále je zmíněná i mpx220

  2. No psal jsem, ze je program pro sp s wm5.0 a je primarne pro Qteka 8310,ale mel by fungovat i na jinych sp. Pokud ma nekdo MPx220ku, tak at se pochlubi zda mu app funguje (wm2003SE), takze se omlouvam za drobnou dezorientaci… ja po ruce zadne zarizeni s wm2003 nemam, nemohu tedy vyzkouset.
    Btw mozna se v Dubnu dockame i wm5 prave pro MPx220, ale je tam to ,,mozna,,

  3. To je škoda, už jsem to tedy upravil i v textu, aplikace funguje tedy opravdu jen na WM5.0

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).