Louis Vuitton pouzdro pro iPhone 7: nepraktické a s cenou 140 000 Kč

Příslušenství, které si můžeme přikoupit k našim mobilním telefonům, je nespočet a v nabídce najdeme takřka cokoliv – od užitečných doplňků, jako jsou ochranné fólie a pouzdra, držáky do auta a podobně, až po věci, u kterých zůstává rozum stát. Právě do druhé kategorie se řadí ochranný obal od společnosti Louis Vuitton.

louis_vuitton_eye_trunk_for_iphone_7_plus_monogram_eclipse_technical_cases__m64404_pm1_side_view

Nová pouzdra v sortimentu výrobce luxusních oděvů patří do produktové řady „Eye-Trunk,“ která z vašeho iPhonu udělají malý kufřík. Právě s luxusními kufry přišla francouzská společnost před více než 160 lety na trh, jedná se tedy o poctu zakladatelům společnosti.

louis_vuitton_ss17-petite-malle-iphone7-cases1

Nejlevnější pouzdro nese monogram LV společnosti v různých barevných variantách a pro menší iPhone 7 jej pořídíte za 1 180 dolarů (29 900 Kč), pro model 7 Plus pak vyjde na 1 250 dolarů (31 600 Kč). Pouzdro tedy vyjde na více peněz, než samotný telefon, tím však francouzský výrobce pouze začíná. Nejdražší a nejluxusnější pouzdro vyjde na 5 050 dolarů (128 000 Kč) pro iPhone 7; pro iPhone 7 Plus je pak třeba připlatit ještě 450 dolarů, celkem tedy 5 500 dolarů (139 000 Kč). Vysokou cenu by mělo ospravedlnit použití pozlacené krokodýlí kůže.

louis-vuitton-eye-trunk-crocodile-iphone-7-case

V případě, že se vám na bankovním účtu válí přebytečné peníze, se kterými jste nevěděli jak naložit, můžete kontaktovat francouzskou firmu a požádat o další podrobnosti. Ačkoliv se bezesporu jedná o unikátní a luxusní doplněk pro iPhone, máme silné pochyby o praktičnosti pouzdra při každodenním používání, jelikož výrazně zvětší rozměry telefonu a na kráse také příliš nepřidá.

Autor článku
David Preiss

Kapitoly článku