Logo Apple na zádech iPhone 6 bude svítit: Poslouží jako notifikační dioda?

Jedním z typických znaků notebooků od Applu je svítící nakousnuté jablko na horním víku. Podle posledních spekulací bychom se tohoto prvku nově mohlí dočkat i u iPhonu 6, což podtrhují dvě fotografie částečně průsvitným logem na zádech. Sloužit by mohlo jako notifikační dioda, což by byla u jablečného telefonu vítaná novinka, stejně tak se ovšem může jednat jen o ozdobný prvek.

 

Zdroj, který poskytl fotografie, také tvrdí, že se v této části zadní strany bude nacházet NFC, což je funkce, která u iPhonu dosud chyběla. Tak či onak, zatím můžeme pouze spekulovat a vyčkávat oficiálního představení, kdy budou všechny dohady uvedeny na pravou míru. Stát by se tak mělo během září a očekává se představení dvou variant iPhonu – jedné se 4,7palcovým displejem a druhé s 5,5palcovým displejem. 

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku