Sledujte nás na YouTube

Logo Apple na zádech iPhone 6 bude svítit: Poslouží jako notifikační dioda?

Jedním z typických znaků notebooků od Applu je svítící nakousnuté jablko na horním víku. Podle posledních spekulací bychom se tohoto prvku nově mohlí dočkat i u iPhonu 6, což podtrhují dvě fotografie částečně průsvitným logem na zádech. Sloužit by mohlo jako notifikační dioda, což by byla u jablečného telefonu vítaná novinka, stejně tak se ovšem může jednat jen o ozdobný prvek.

 

Zdroj, který poskytl fotografie, také tvrdí, že se v této části zadní strany bude nacházet NFC, což je funkce, která u iPhonu dosud chyběla. Tak či onak, zatím můžeme pouze spekulovat a vyčkávat oficiálního představení, kdy budou všechny dohady uvedeny na pravou míru. Stát by se tak mělo během září a očekává se představení dvou variant iPhonu – jedné se 4,7palcovým displejem a druhé s 5,5palcovým displejem. 

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

12 komentářů

 1. M.BoBo (neregistrovaný)

  Nejlepší featura iphone ohledně notifikaci je blikající prisvetlovaci led dioda fotoaparátu. Nepřehlédnutelné a efektivní (nikoliv pouze efektní).

 2. lerion (neregistrovaný)

  Jó, to je suprová funkce. Telefon na stůl pokládám zásadně displejem nahoru. Apple na to jde opět přesně obráceně.

  Možná tak maximálně efektní pozlátko, z kterého budou mít někteří orgasmy (uh oh, blikající jablíčko). Ve skutečnosti jedno z nejhorších řešení zobrazování notifikací ze všech…

  • ZiChius (neregistrovaný)

   Tak ono hlavně drtivá většina lidí má ajfouna v nějakym děsivym gumovym obalu, takže je to uplně k prdu.

 3. PDD (neregistrovaný)

  na tohle jsem myslel uz kdyz jsem vlastnil ipad 2 ze by to mohli udelat..je to pekne a kdyby to nekdo nechtel tak by to slo v nastaveni vypnout..me by se to zamlouvalo:)

 4. rura (neregistrovaný)

  Presne tak ..malokto si poklada telefon na display ..je to nie velmi mudre riesenie …ked beriem telefon do ruky ci uz z tasky alebo vrecka ..automaticky pozeram na prednu stranu ..na display ….kto by cumel na chrbat telefonu a naco ???:-))) to bude taka reklamna hluposticka aby sme ostatnym ukazali ze mame iphone :-)

 5. king125kg (neregistrovaný)

  Pekný humus tie biele linky. Mohli by ich zmasívniť a urobiť z toho nejaké gumové nárazníky, aby som sa nebál o ten príborový materiál hahaha…

 6. Ja (neregistrovaný)

  To je vtip?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *