Sledujte nás na YouTube

Líbí se vám launcher z Galaxy S4? Stáhněte si jej do svého smartphone

Jedním ze zajímavých doplňků Samsungu Galaxy S4 (recenze) je rozsáhlá nadstavba TouchWiz UX měnící sysém téměř k nepoznání. Pokud se vám líbí, ale z nějakého důvodu si nehodláte letošní vlajkovou loď Samsungu pořizovat, pak pro vás máme dobrou zprávu. Uživatel emwno z populárního fóra Xda-developers.com připravil port launcheru z Galaxy S4 pro některá ostatní zařízení s Androidem. Autor tvrdí, že potřebujete Android 4.1 a vyšší, zdá se však, že se vám může poštěstit i s některou z nižších verzí. Testování probíhalo na Cyanogen Modu verze 10, AOSP, TouchWiz ROM a sestaveních od LG a Sony.

Stran některé z výše uvedených verzí systému a rootu však budete potřebovat i notnou dávku štěstí, jelikož soudě podle reakcí uživatelů je funkčnost poněkud nahodilá. Nezapomeňme ale dodat, že launcher je stále ve vývoji a u finální verze bude situace pravděpodobně lepší. Součástí instalačního balíčku je také widget s počasím, ke stažení je vedle toho ještě sada aplikací z Galaxy S4. Více informací a odkazy pro stažení naleznete v tomto threadu na Xda-developers.com.

  

  

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

 1. Royce (neregistrovaný)

  Já si ho do svého smartphone opravdu stáhnout nemůžu.. docela zavádějící nadpis

  • Stanley (neregistrovaný)

   To máš teda asi dost špatnej smartphone. Já si ho můžu stáhnout bez problémů. Sice ho nespustím, ale stáhnout si ho můžu :-D.

 2. mceza (neregistrovaný)

  Jé, to je super, že si můžu z telefonu udělat nahodile nefunkční cihlu…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *