Domů » Bleskovky » Líbí se vám launcher z Galaxy S4? Stáhněte si jej do svého smartphone

Líbí se vám launcher z Galaxy S4? Stáhněte si jej do svého smartphone

Jedním ze zajímavých doplňků Samsungu Galaxy S4 (recenze) je rozsáhlá nadstavba TouchWiz UX měnící sysém téměř k nepoznání. Pokud se vám líbí, ale z nějakého důvodu si nehodláte letošní vlajkovou loď Samsungu pořizovat, pak pro vás máme dobrou zprávu. Uživatel emwno z populárního fóra Xda-developers.com připravil port launcheru z Galaxy S4 pro některá ostatní zařízení s Androidem. Autor tvrdí, že potřebujete Android 4.1 a vyšší, zdá se však, že se vám může poštěstit i s některou z nižších verzí. Testování probíhalo na Cyanogen Modu verze 10, AOSP, TouchWiz ROM a sestaveních od LG a Sony.

Stran některé z výše uvedených verzí systému a rootu však budete potřebovat i notnou dávku štěstí, jelikož soudě podle reakcí uživatelů je funkčnost poněkud nahodilá. Nezapomeňme ale dodat, že launcher je stále ve vývoji a u finální verze bude situace pravděpodobně lepší. Součástí instalačního balíčku je také widget s počasím, ke stažení je vedle toho ještě sada aplikací z Galaxy S4. Více informací a odkazy pro stažení naleznete v tomto threadu na Xda-developers.com.

  

  

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. Royce (neregistrovaný)

    Já si ho do svého smartphone opravdu stáhnout nemůžu.. docela zavádějící nadpis

    • Stanley (neregistrovaný)

      To máš teda asi dost špatnej smartphone. Já si ho můžu stáhnout bez problémů. Sice ho nespustím, ale stáhnout si ho můžu :-D.

  2. Jé, to je super, že si můžu z telefonu udělat nahodile nefunkční cihlu…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).