Domů » Bleskovky » LG na MWC představí White Card, která sloučí všechny vaše debetní a kreditní karty

LG na MWC představí White Card, která sloučí všechny vaše debetní a kreditní karty

Pomalu se blíží další svátek mobilní techniky, veletrh MWC 2016, který bude zahájen 22. února. S tím, jak se termín přibližuje, prosakují na veřejnost i novinky, které by měly usnadnit život svým majitelům a stát se nepostradatelnými pomocníky. Další kapkou nyní přispívá LG.

mwc_2016_logo

Mimo svého vlajkového modelu G5 prý chystá i vlastní obdobu platební metody. Zatímco Samsung implementuje možnost platit platební kartou z mobilu skrze Samsung Pay, LG přichází s jiným řešením. Veškeré debetní a kreditní karty by měla nahradit pouze jedna, White Card, která bude vybavena LCD displejem, kde uvidíte, kterou kartou zrovna platíte. Samozřejmě mezi nimi bude možné přepínat a půjde s ní i vybírat z bankomatů. Nabíjení baterie pak bude probíhat přes kovové piny.

White Card

Výrobce spotřební elektroniky se již dohodl na spolupráci s několika korejskými společnostmi, které platební karty vydávají. Velkým lákadlem pro ně je, že nebudou muset do rukou LG předávat příliš mnoho pravomocí, a tak budou transakce spravovat samy, bez vlivu třetí strany. Do budoucna bychom se také měli dočkat implementace tohoto systému přímo do telefonů.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments