Domů » Bleskovky » LG tvrdí, že bude výhradním dodavatelem baterií pro iPhone 9

LG tvrdí, že bude výhradním dodavatelem baterií pro iPhone 9

Už se začíná mluvit o iPhonu 9, přestože Apple ještě nepředstavil ani iPhone 8. Podle nejnovější zprávy, která přišla z Jižní Koreje, by se měla společnost LG stát výhradním dodavatelem baterií pro iPhone 9. Společnost tvrdí, že investovala stovky miliard jihokorejských wonů do vývoje větších baterií ve tvaru písmene L.

Uvnitř zařízení je každý milimetr prostoru domovem nějaké konkrétní komponenty, což znamená, že pro baterii je k dispozici pouze místo ve tvaru L. Pravděpodobně většina z vás bude souhlasit s tím, že baterie pro budoucí iPhone by mohla mít větší kapacitu, aby vydržela déle. Aby se tak stalo, Apple si na pomoc přivolal společnost LG Chemicals.

Podle zprávy deníku The Korea Economic Daily společnost LG, která vyvinula rychle se nabíjející baterii, začne vyrábět baterie počátkem příštího roku. Znamená to tedy, že se nedostanou ještě do letošního výročního modelu iPhone 8.

Michaela Brázdilová

4 komentářů

  1. Lepší než riskovat Samsung

  2. Albrecht z Valdštejna

    Sláva. LG Chem získalo velkého klienta a exkluzivně pro celý produkt. Po tom průšvihu, který předvedl Samsung, se ani nedivím. Ono tady moc výrobců monočlánků není. Takže LG zní jako dobrá volba. Spolehlivost na prvním místě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).