Domů » Bleskovky » LG Rolling Bot: Chytrá koule, která vám pohlídá domácnost a zabaví domácí mazlíčky

LG Rolling Bot: Chytrá koule, která vám pohlídá domácnost a zabaví domácí mazlíčky

Tisková konference LG v rámci veletrhu MWC byla plná novinek. Kromě vlajkového smartphonu G5, jeho modulů a také prvního vpádu korejské společnosti mezi výrobce zařízení pro virtuální realitu, byl představen robot, který má posloužit jako hlídač vaší domácnosti a domácích mazlíčků.

lg-rolling-bot-1034-002

LG Rolling Bot je bílá koule, která se umí pohybovat všude, kam jí přikážete. Je vybavena konektivitou Wi-Fi a také 8Mpx kamerou, díky čemuž může pořizovat snímky a video vaší domácnosti, zatímco jste mimo domov.

Rolling Bot má posloužit také jako hlídač domácích mazlíčků, ti budou moci díky vestavěnému reproduktoru slyšet váš hlas, kočky zase dokáže zabavit díky vestavěnému laserovému ukazovátku. Poslední funkcí tohoto robůtka má být vzdálené ovládání chytrých domácích spotřebičů.

LG-Friends

Kromě tohoto kulatého robůtka představilo LG na veletrhu MWC nový Bluetooth headset Tone Platinum, který se pyšní skvělou kvalitou zvuku zajištěnou značkou Harman Kardon, dále pak sluchátka H3 s Hi-Fi zvukem od Bang & Olufsen, chytrý ovladač pro drony a také hub Friend Manager, který umožňuje jednoduchou spolupráci s chytrými zařízeními LG Friends.

LG-G5-Infographic

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments