Domů » Bleskovky » LG představilo příslušenství pro virtuální realitu. Rozdávat ho bude zdarma

LG představilo příslušenství pro virtuální realitu. Rozdávat ho bude zdarma

LG představilo vlastní řešení virtuální reality pro stále aktuální model G3. Na první pohled se může zdát, že výrobce se rozhodl odpovědět na Gear VR pro Galaxy Note 4 od Samsungu, který jsme si mohli poprvé vyzkoušet (první dojmy) na veletrhu IFA 2014. Po bližším prozkoumání ovšem zjistíme, že souprava od LG není natolik propracovaná a svými parametry se v podstatě jedná o plastovou verzi Cardboard od Googlu.

 

Konstrukce se skládá ze tří částí, do kterých stačí telefon pouze vložit. Vnější kryt disponuje otvory pro hlasitý reproduktor, fotoaparát a ovládací tlačítka, což v praxi povede k snadnému ovládání a využití aplikací rozšířené reality. LG bude příslušenství rozdávat zcela výhradně k novým modelům a jako bonus přidá hru RoboBliteration, která podporuje stereoskopické zobrazení. Bohužel tato akce se týká pouze vybraných trhů, mezi kterými Česká republika nefiguruje.

 

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Diskuze k článku

  1. Tomee (neregistrovaný)

    Nejlepší články, kterým člověk věnuje přečtení a poslední větou zjistí, že mu to může být úplně u pr*ele…..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).