Sledujte nás na YouTube

LG představilo flipové pouzdro QuickCircle Case pro model G3

Ačkoliv do oficiální premiéry smartphonu LG G3 zbývá ještě několik dní, výrobce se rozhodl odhalit již nyní doplňkové příslušenství QuickCircle Case. Jedná o flipové pouzdro s kulatým průhledem na čelní straně, které dovolí pohodlné ovládání hudebního přehrávače, fotoaparátu či fitness aplikace. V zavřeném stavu půjde zároveň přijmout hovor, zkontrolovat příchozí zprávy, nebo informace o čase a aktuálním počasí.

 

Další zajímavostí je podpora pro bezdrátového napájení. LG nabídne QuickCircle Case v pěti barevných variantách – bílá, černá, růžová, modrá a zlatá. Podrobnosti o cenách zatím odhaleny nebyly. Přiložené video mimo jiné odkrývá přítomnost notifikační diody na čelní straně zařízení, čímž se vyvrací některé z předešlých spekulací, které hovořily o jeho integraci do vypínacího tlačítka displeje.

Díky několik hodin starému úniku, o kterém jsme vás informovali zde, známe téměř kompletní výbavu „gétrojky“ a proto bude zajímavé sledovat, zda nás LG příští týden dokáže ještě něčím překvapit.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentáře

  1. blept (neregistrovaný)

    Tak nám vysvětlili, že velký displej to má zbytečně…

  2. BackPa (neregistrovaný)

    Dokáže překvapit už jenom cenou – A to buď pozitivně nebo negativně. Snad to první :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *