LG představilo flipové pouzdro QuickCircle Case pro model G3

Ačkoliv do oficiální premiéry smartphonu LG G3 zbývá ještě několik dní, výrobce se rozhodl odhalit již nyní doplňkové příslušenství QuickCircle Case. Jedná o flipové pouzdro s kulatým průhledem na čelní straně, které dovolí pohodlné ovládání hudebního přehrávače, fotoaparátu či fitness aplikace. V zavřeném stavu půjde zároveň přijmout hovor, zkontrolovat příchozí zprávy, nebo informace o čase a aktuálním počasí.

 

Další zajímavostí je podpora pro bezdrátového napájení. LG nabídne QuickCircle Case v pěti barevných variantách – bílá, černá, růžová, modrá a zlatá. Podrobnosti o cenách zatím odhaleny nebyly. Přiložené video mimo jiné odkrývá přítomnost notifikační diody na čelní straně zařízení, čímž se vyvrací některé z předešlých spekulací, které hovořily o jeho integraci do vypínacího tlačítka displeje.

Díky několik hodin starému úniku, o kterém jsme vás informovali zde, známe téměř kompletní výbavu „gétrojky“ a proto bude zajímavé sledovat, zda nás LG příští týden dokáže ještě něčím překvapit.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentáře

  1. blept (neregistrovaný)

    Tak nám vysvětlili, že velký displej to má zbytečně…

  2. BackPa (neregistrovaný)

    Dokáže překvapit už jenom cenou – A to buď pozitivně nebo negativně. Snad to první :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *