Domů » Bleskovky » LG potvrzuje: G8 ThinQ bude mít reproduktor integrovaný do displeje

LG potvrzuje: G8 ThinQ bude mít reproduktor integrovaný do displeje

Podle uniklých renderů bude smartphone G8 ThinQ poměrně obyčejným smartphonem současnosti, avšak zřejmě překvapí několika nezvyklými technologiemi. LG již potvrdilo, že telefon dostane čelní 3D kameru, těšit se také můžeme OLED displej, který bude zároveň sloužit jako reproduktor.

LG toto řešení nazývá Crystal Sound OLED (CSO), přičemž využívá čelní panel jako membránu s vibrujícím povrchem. Měnič bude umístěn v horní části displeje, kde se obvykle nachází hovorové sluchátko, na spodní straně telefonu pak najdeme basový reproduktor využívající vnitřního prostoru telefonu jako rezonanční komory.

Celek má poskytovat působivý a čistý stereofonní zvuk, LG se v tiskové zprávě chlubí certifikací DTS: X 3D pro sluchátkový i bezsluchátkový poslech. V telefonu také nebude chybět kvalitní Hi-Fi Quad DAC a podpora Master Quality Authenticated (MQA) pro kvalitní poslech streamované hudby.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments