Domů » Bleskovky » LG po vzoru Samsungu připravuje designovou edici telefonů s květinami

LG po vzoru Samsungu připravuje designovou edici telefonů s květinami

Před řadou let, než nastal ohromný růst smartphonů a trhu vládla Nokia, měla řadu telefonů, která byla zaměřená převážně na ženy. Na zařízeních se nacházely květinové motivy, zároveň se dělaly v různých barvách, od růžové až po červenou. Zaměření odpovídal i obsah telefonu, od vyzvánění až po tapety. Samsung se rychle inspiroval a již nějaký čas prodává smartphone řady „La Fleur“. Údaje o jejich popularitě nejsou dostupné, ale z reakcí okolí soudím, že se ženám líbí.

 

Podle serveru Unwired View, se chystá LG napodobit Samsung, tedy vlastně Nokii, a plánuje vlastní telefony s květinovými motivy. Prvním v řadě je LG Optimus L5 II, který je telefonem nižší střední třídy, se čtyřpalcovým displejem a čipem od MediaTeku. Oproti standardní variantě bude mít motivy květina na přední a zadní straně.

 

David Podzimek

3 komentářů

  1. fore (neregistrovaný)

    Překvapuje to někoho? :D

  2. Nyte (neregistrovaný)

    Když si vzpomenu, že má matka před časem odmítla koupit u O2 dotovanou Nokii a za plnou cenu ji koupila jinde jen aby ji měla v žůžovoučkém provedení…Proč ne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).