Domů » Bleskovky » LG otvírá globální centrum aktualizací. Smartphony budou dostávat rychleji updaty

LG otvírá globální centrum aktualizací. Smartphony budou dostávat rychleji updaty

Společnost LG na svém blogu oznámila otevření nového centra pro aktualizace smartphonů v Jižní Koreji. Zaměstnanci tohoto centra, které se nachází v areálu výzkumu a vývoje LG v západním Soulu, budou mít na starosti vydávání a testování operačních systémů a jejich aktualizací pro smartphony na celém světě.

Oreo pro LG G6 už tento měsíc

Vytvoření centra údajně umožní LG vydávat aktualizace v mnohem rychlejším tempu než dosud, majitelé telefonů této značky mají dostat po celém světě stejnou uživatelskou zkušenost. Jednou z prvních iniciativ tohoto centra bude povýšení modelu G6 na Android Oreo, k němu má dojít již tento měsíc v Jižní Koreji, poté na dalších klíčových trzích.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Že by konečně další? po Sony a Nokie. No dobrá práce.

  2. Marek Studnicka

    Nuž konečně,ale trvalo to

  3. Hlavne aby uz konecne chodil security update, mesačne nie raz za polrok

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).