Domů » Bleskovky » LG v Las Vegas představí levitující reproduktor. Prohlédněte si jej s předstihem

LG v Las Vegas představí levitující reproduktor. Prohlédněte si jej s předstihem

Přestože veletrh CES 2017 startuje až příští týden, výrobci spotřební elektroniky nás s předstihem začínají lákat na chystané novinky. Konkurenční náskok se rozhodla vybudovat také společnost LG, která předčasně oznámila premiéru bezdrátového reproduktoru PJ9. Za fádně znějícím označením se ukrývá netradičně pojatý systém, který má kromě audio výstupu zaujmout především po designové stránce.

lg-pj9-800x420

Reproduktor se skládá ze dvou samostatných částí, které mají dohromady zajistit velmi kvalitní zážitek z poslechu. Klíčovým prvkem sestavy je bezdrátový reproduktor, který se vznáší nad masivně vyhlížející základnou. Mezi známé parametry patří výdrž kolem deseti hodin a zvýšená odolnost zaručující bezproblémový chod při ponoření metr pod vodní hladinu po dobu třiceti minut. V momentě, kdy reproduktoru začne docházet energie, automaticky sestoupí na základnu, která disponuje bezdrátovou nabíječkou.

lg-pj9-floating-bluetooth-speaker

Zatímco levitující reproduktor má primárně na starosti středy a výšky, dokovací stanice ukrývající subwoofer se postará o přísun hutných basů. Z obsahu tiskové zprávy nelze opomenout informaci o všesměrovém šíření zvukových vln a designu inspirovaným turbínovými motory. Na zbylé informace o výbavě, dostupnosti a ceně si budeme muset počkat do příštího týdne, kdy proběhne oficiální představení.

bnqcb3naaz2v73dbnkhbpikgrllrd

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Diskuze k článku

  1. Hmm, pekne a napadite :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).