Domů » Bleskovky » LG G7 ThinQ dostává novoroční dárek v podobě Androidu 9.0 Pie

LG G7 ThinQ dostává novoroční dárek v podobě Androidu 9.0 Pie

LG slaví příchod roku 2019 stylově – vypouští update na Android 9.0 Pie pro svůj loňský jarní vlajkový smartphone G7 ThinQ (recenze). Po krátkém beta testu, který se odehrál v domovské Jižní Koreji, byla oficiálně oznámena globální dostupnost stabilní verze.

LG by mělo aktualizaci vypouštět formou OTA v průběhu tohoto týdne, jako obvykle bude probíhat ve vlnách podle původu telefonu. Majitelé G7 ThinQ se mohou těšit nejen na novinky od Google, ale i speciality přímo od LG. Později by se updatu měly dočkat i smartphony V40, V30 a G6, u nich zatím nebyl termín ani naznačen.

LG G7 ThinQ: recenze

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Aby byla užitečná tam kde má být.

  2. G7 jsem poslal zpět po dvouch dnech :).

  3. Bootloop bude zadarmo integrovany do noveho OS, ocakavajte uz onedlho :)

  4. Haters gonna hate.

    Já mám telefon asi 3/4 roku a jsme spokojený se vším. Asi jsem prostě nenáročný. A Android9 mi nechybí vůbec, ani nevím, co tak převratného má přinést.

    • Já měl fakt extrémní problém s kalibrací displeje, dalo se to nastavit na ještě relativně ok barvy, ale… No a pak ta olejomalba z foťáku :(. Jinak super telefon, ale tohle jsem za ty prachy nedokázal překonat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).