Domů » Bleskovky » LG G3 se Snapdragonem 805 o sobě opět dává vědět

LG G3 se Snapdragonem 805 o sobě opět dává vědět

Samsung již svoji vylepšenou verzi modelu Galaxy S5 představil (i když zatím pouze na korejském trhu), šachová partie se tak opět otočila k LG. I když by každý mohl usoudit, že současné hardwarové parametry vlajkové lodi G3 (přečtěte si naši recenzi) jsou více než dostačující, vylepšený Galaxy má přecijen výkonnější procesor.

-

LG ale zřejmě v brzké době partii vyrovná, v databázi Bluetooth SIG se objevila nová položka, model LG-F460S, která v přiloženém souboru build.prop obsahuje informaci o čipu APQ8084, což je právě Snapdragon 805. Ostatní parametry se očekávají stejné, jako v současné verzi, o QHD displej rozhodně nepřijdeme. Otázkou je, zdali se inovované „gé trojky“ dočkáme i my, nebo si ji budou moci užívat pouze korejští uživatelé.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Morize (neregistrovaný)

  To už se fakt jenom poměřují v tom, kdo dočůrá dál. -_-

  Že na tuhle hru LG přistoupilo, to se docela divím..

 2. Tom_82 (neregistrovaný)

  Dle jednoho známého zahraničního webu se má vylepšená G3 jmenovat „Tiger“ a kromě čipsetu Snap.805 má mít i stupeň krytí IP67.

  • magni (neregistrovaný)

   IP67? vážně? to jediný mi zatím na lg g3 chybělo..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).