Domů » Bleskovky » LG G3: Dočkáme se hliníkového těla a vyměnitelného akumulátoru?

LG G3: Dočkáme se hliníkového těla a vyměnitelného akumulátoru?

Před několika dny jsme vám přinesly rendery chystaného top modelu společnosti LG, který bude představen 27. května na tiskové konferenci v Londýně a naše redakce bude u toho. Z obrázků i několika starších fotografií bylo patrné, že model LG G3 nabídne plastové tělo. Dnes však Evleaks zveřejnil další snímek, který naznačuje, že bychom se mohli dočkat hliníkového konstrukce.

Je také možné, že „gé-trojka“ bude dostupná v několika verzích – levnější, které bude dominovat plast, a prémiová, kde najdeme hliník. Druhá fotografie zase dává tušit, že telefon zřejmě nabídne vyměnitelný akmulátor (kapacita má být 3000 mAh), zadní kryt by tedy mohl být odnímatelný. Doufejme, že se hliníková verze dostane do prodeje globálně a nebude určena pouze pro jihokorejský trh. Jasno v tom budeme mít 27. května.

 
Starší fotografie LG G3 jasně ukazují plastové tělo

LG již v minulosti potvrdilo, že „gé-trojka“ bude obsahovat displej s QHD rozlišením. Další spekulace hovoří o úhlopříčce 5,5“, procesoru Snapdragon 805, 2 GB operační paměti RAM a 16megapixelovém fotoaparátu s optickou stabilizací obrazu. Na výběr rovněž bude mezi 16 a 32GB verzí, další prostor získáte díky slotu na microSD karty.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. dbcooper (neregistrovaný)

  Logo LG je i na G2 pod ovládáním, na fotce čočku fotoapárátu nevidím … na fotce je ovládání!!! Škoda že zde kvalita článku tak upadá :(

  • Luk (neregistrovaný)

   no bože, tak se autor špatně podíval a hned to z toho upadá? to se snad může stát ne? já bych hliníkovou verzi bral, líbí se mi taky nový HTC.

  • Dobrý den, omlouvám se za nepřesnost, špatně jsem se podíval na fotografii. V textu už jsem chybku opravil.

  • TrevorGTA (neregistrovaný)

   jo, smartmanie upadá a proto o většině novinek informuje jako první. DBCooper pobavil :)

  • DBcooper (neregistrovaný)

   Upadá to tím že se kolikrát redaktor ani nezamyslí nad tím co napsal, a nepřečte to po sobě… jinak samozřejmě jsou to rychlíci v informovanosti o novinkách … ;)

 2. Karel Benáček (neregistrovaný)

  Je možné, že verze s vyměnitelnou baterií nebude určena pro mezinárodní trh, ale pouze pro korejský – stejně jako v případě LG G2.

 3. loko (neregistrovaný)

  doufám, že tady tu verzi s vyměnitelnou baterií a dokonce třeba ještě v hliníku prodávat nebudou. Aktuální vlakové lodě mě vážně nezaujaly, ale tohle bych asi nevydržel a z fleku ho koupil..Hlavně, že si člověk pořád dokola říká – neutrácej za blbosti a šetři..grrr :)

 4. Tak pokuď bude verze pro CZ s podporou karet a vyměnným akumulátorem, tak to bude super telefon. Už se těším na toho 27.5!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).