Domů » Bleskovky » Levný iPhone má být nakonec představen dnes. A opět změní název

Levný iPhone má být nakonec představen dnes. A opět změní název

O očekávaném nástupci levného bestselleru iPhone SE jsme v poslední době psali několikrát a činíme tak znovu, protože do éteru proniklo několik dalších zajímavých detailů. Podle zdrojů webu 9to5mac.com se bude telefon nabízet v bílé, černé a červené barvě (edice Product RED), bude dostupný kromě variant s 64 a 128 GB i ve verzi s 256 GB vnitřní paměti a jeho konečný název bude – poněkud překvapivě – iPhone SE (2020), nikoli tedy iPhone 9 či iPhone SE 2, jak se dosud předpokládalo.

NepřehlédněteApple představil nový iPhone SE: levná vstupenka do světa iOS

iphone 9
Takto má vypadat nástupce levného iPhone SE (zdroj: John Passler)

Pro telefon by také mělo být dostupných pět pouzder – dvě silikonová v černé a bílé barvě a tři kožená v černém a modrém barevném provedení. Jak jsme informovali v průběhu týdne, představen by měl být 15. dubna a začít se prodávat o týden později.

iPhone SE Belkin
Apple na webu zřejmě omylem prozradil nový název iPhone SE u výběru příslušenství na svém webu (u ochranné fólie od Belkinu), zdroj: 9to5mac.com

Tuto informaci však server 9to5mac.com nepotvrzuje, podle něj existuje šance, že by iPhone SE (2020) mohl být odhalen už dnes. Pokud se tak skutečně stane, odhadujeme, že to bude někdy okolo 19. hodiny našeho času. V redakci se ale spíše přikláníme k původně avizovanému termínu v polovině dubna.

Kdy si myslíte, že Apple představí iPhone SE?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Aktualizováno v 19:15: „levný“ iPhone SE dnes nakonec představen nebyl. Některé zahraniční weby ještě přišly s upřesněním, že bychom se představení mohli dočkat 6. dubna.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments