Domů » Články » Levnější o tisíce. Novoroční výprodej pořádně zlevnil telefony Realme, Xiaomi a Samsung

Levnější o tisíce. Novoroční výprodej pořádně zlevnil telefony Realme, Xiaomi a Samsung

Se začátkem nového roku se naskýtá ideální příležitost na nákup smartphonů, chytrých hodinek a dalšího příslušenství ve velkých slevách. Jinak tomu není ani tentokrát, kdy v rámci novoročního výprodeje můžete pořídit celou řadu oblíbených produktů za nízké ceny. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější kousky.

U chytrých telefonů najdeme hned několik modelů z různých cenových kategorií, které se aktuálně vyplatí pořídit. Nabízí se nám kousky nejenom od všem známých značek jako Samsung a Xiaomi, ale například také telefony Realme, které vychází obzvlášť výhodně.

Nejzajímavější slevy na telefony:

800 600 Realme 6i

Na výběr ale máte i pokud už telefon vlastníte a chcete si k němu vybrat nové příslušenství. Koupit levněji můžete například bezdrátová sluchátka nebo reproduktor. Novoroční výprodej výrazně zahýbal také s cenami chytrých hodinek.

Nejlepší zlevněné příslušenství:

Honor Watch GS Pro

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).