Levněji nenakoupíte. Špičkový notebook nebo chytré hodinky nabídne HUAWEI STORE za bezkonkurenční ceny

Huawei Crazy night PR

Pouze na několik hodin budou za nejnižší ceny v prodeji chytré hodinky WATCH GT 2, WATCH FIT nebo nejnašlapanější HUAWEI notebook MateBook X Pro. Startuje Crazy Night, během které si budete moci pořídit zlevněná top sluchátka FreeBuds Pro, chytré hodinky WATCH GT 2 nebo WATCH FIT a další nositelnou elektroniku, notebooky, telefony i tablety. 

Crazy Night společnosti Huawei startuje 25. února v 8:00 na stránkách HUAWEI STORE. Slevy na řadu produktů budou k dispozici celý den až do půlnoci. Ovšem pozor! Ty nejzajímavější nabídky jsou omezeny nejen počtem kusů, ale i časem, kdy je bude možné v rámci takzvaných Flash Sales objednat. Přesný rozpis dne najdete zde. Flash Sales startují ve 14:00, následující pak v 16:00, 20:00 a poslední ve 22:00. Celodenní nabídky poběží už od osmi hodin ráno. Doprava zboží je ve všech případech zcela zdarma a u objednávek do 15:00 Huawei zaručuje doručení druhý den. Před nákupem se prosím na e-shopu zaregistrujte. Bez toho se během Crazy Night neobejdete.

MateBook X Pro bude v prodeji pouze od 22:00 za 26 999 Kč (běžná cena je přitom 47 999 Kč) získáte lehounký notebook s procesorem I5 desáté generace, 16 GB RAM, 512GB SSD diskem a 14palcovým dotykovým LTPS displejem s ultravysokým rozlišením (3 000 x 2 000 pixelů). V ceně je také profesionální verze Windows 10 Pro. Počet kusů je omezený, proto platí, že kdo dřív přijde, odchází spokojen.

Dalšími lákadly čtvrteční Crazy Night budou už od rána chytré hodinky WATCH GT 2 za 2 499 Kč (běžná cena 4 899 Kč) a nejnovější verze elegantního fitness náramku WATCH FIT za 1 299 Kč (běžná cena 2 499 Kč). Pokud uvažujete o nákupu nositelné elektroniky, která by hlídala kvalitu vašeho spánku, srdeční tep i každodenní sportovní výkony, pak jste u cíle. Pánská verze WATCH GT 2 má průměr pouzdra 46 mm, hmotnost pouhých 49 gramů a i při běžném používání vydrží hodinky nabité celých 14 dní. V prodeji bude za stejnou cenu i dámská verze WATCH GT 2 v bílé barvě s pouzdrem o velikosti 42 mm. WATCH FIT zaujmou originálním vzhledem, nepatrnou hmotností 21 gramů, špičkovým AMOLED displejem, který lze měnit dle nálady každý den a výdrží až 10 dní.

V celodenní nabídce budou i mnoha testy oceněná špičková sluchátka FreeBuds Pro za 3 099 Kč (běžná cena 4 390 Kč). Vynikají nejen špičkovou kvalitou reprodukce, ale i inteligentním režimem pro automatické potlačení hluku okolí (ANC). Výrazně zlevněny budou v rámci akce i výkonný notebook MateBook 13 s procesorem Intel i5 nebo například tablet MatePad Pro (včetně ochranného pouzdra) a mobilní telefon P30 Pro s 256GB úložištěm. Podrobnosti o Crazy Night najdete zde.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat o vybrané výrobky velký zájem, doporučujeme si dopředu na e-shopu HUAWEI STORE vytvořit účet a zaregistrovat se. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů všech nabízených výrobků v rámci denní nabídky i v jednotlivých Flash Sales je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“.  Crazy Night začíná v 8:00. Některé výrobky, jako například MateBook X Pro, FreeBuds 3 a další budou dostupné pouze během takzvaných Flash Sales nabídek v jeden stanovený čas (14:00, 16:00, 20:00 a 22:00). Přesný rozpis najdete zde. Celá akce končí týž den, tedy ve čtvrtek 25. února o půlnoci.

Autor článku blank
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]

Kapitoly článku