Domů » Bleskovky » Lenovo Z5 má nabídnout nadpozemskou výdrž na jedno nabití

Lenovo Z5 má nabídnout nadpozemskou výdrž na jedno nabití

Lenovo dnes vyrábí smartphony výhradně pod značkou Motorola Moto, zřejmě však využije vlastní značky k představení nadpozemsky vybaveného telefonu. Alespoň to naznačuje v upoutávkách na chystaný model Z5.

Z nich se postupně dozvídáme informace o vzhledu i výbavě tohoto telefonu. Například už víme, že má mít displej zabírající více než 95 procent čelní plochy, že nabídne neuvěřitelnou kapacitu paměti 4 TB (zřejmě se zapojením paměťových karet), nebo že bude pořizovat kvalitní portréty.

Nejnovější upoutávka láká na ohromnou výdrž baterie, která má v pohotovostním režimu činit až 45 dní.

Spekuluje se, že Lenovo Z5 bude pohánět čipset vyšší střední třídy Qualcomm Snapdragon 660, ten však nabízí dostatek výkonu. Už se nemůžeme dočkat, až dojde k oficiální premiéře, její datum je však zatím neznámé.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. ja jaááááj to niektoré píšu pohotovosť aj 50 dní ale vieme aká je skutočnosť

  2. reklamu tomu delaji exkluzivni, ale soude podle toho co dosud lenovo sesmolilo, to bude o to vetsi zklamani – tuctovka s mizernou podporou.

  3. Zní to jako jedna velká pohádka. Strašně se na něj těším, ale beru to s rezervou.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).