Domů » Články » Lenovo VIBE X3: Skvělý zvuk nejen ve vašich sluchátkách

Lenovo VIBE X3: Skvělý zvuk nejen ve vašich sluchátkách

Lenovo VIBE X3 posouvá zážitek z multimédií na zcela novou úroveň. Díky 5,5palcovému Full HD displeji a duálním předním stereo reproduktorům s technologií Dolby Atmos vám zaručí jedinečný hudební i filmový zážitek.

Smartphone Lenovo VIBE X3 vsází kromě výkonu také na úžasný hudební, filmový a multimediální zážitek. Díky chytré výbavě, do které patří například 32bitový D/A audio převodník, první zesilovač se 3 čipy na světě či technologie Lenovo Sound, zvládne tento telefon ve sluchátkách přehrát čistší zvuk s minimálním zkreslením. Na své si ale přijdou i fanoušci hlasitého poslechu. Dva přední komorové stereo reproduktory s výkonem 1,5W nabízejí bohatý, čistý a silný zvuk, který působí dojmem, jako by přicházel ze všech stran.

Lenovo_VIBE X3_01

Smartphone také nabídne vylepšenou technologii zvukového vstupu, která potěší tvůrce vlastního digitálního obsahu. VIBE X3 je totiž vybaven třemi mikrofony využívajícími vyspělou audio technologii Wolfson, která filtruje okolní šum pro lepší kvalitu nahrávání. Zadní 21Mpx fotoaparát s možností nahrávání videa až v kvalitě 4K Ultra HD a přední 8Mpx fotoaparát pak dodají pořízeným fotografiím a videím punc profesionálních záznamů. Všechny zážitky navíc mohou uživatelé prakticky okamžitě sdílet na sociálních sítích díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G).

Lenovo_VIBE X3_03

Pozornost ostatních také zaručeně upoutá 5,5palcový Full HD displej s vylepšenou technologií pro optimalizaci barev a širokými pozorovacími úhly. Dostatečný výkon zajišťuje smartphonu VIBE X3 kombinace výkonného 64bitového procesoru Qualcomm Snapdragon 808, 3GB RAM a operačního systému Android 5.1 Lollipop. Dostatek místa pro vytvořené nahrávky, hudbu či filmy poskytne 32GB úložiště s možností rozšíření kapacity o dalších 128 GB pomocí microSD karty. Zabezpečení všech uložených dat ještě posílí integrovaná čtečka otisků prstů.

Více informací najdete na www.lenovo.cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.