Domů » Bleskovky » Lenovo Vibe X2: Desingový kvádřík s 5″ full HD displejem na nových fotografiích

Lenovo Vibe X2: Desingový kvádřík s 5″ full HD displejem na nových fotografiích

Společnost Lenovo pracuje na novém smartphonu Vibe X2, který by měl doplnit současnou modelovou řadu. Na internet se nyní dostalo několik nových fotografií, díky kterým si o zařízení můžeme udělat mnohem lepší obrázek.

Vibe X2 by měl být dostupný ve dvou variantách – výkonnější verze nabídne octa-core procesor, úspornější 2,2GHz dual-core čip (nepotvrzeno). V obou případech se dočkáme 5″ full HD displeje, 2 GB RAM, 32GB interního úložiště a 13Mpx fotoaparátu, který doplní 5Mpx kamerka nad displejem. V tuto chvíli nevíme, zda se Vibe X2 neobjeví pouze na čínském trhu, ale tipujeme, že oficiálního představení pro Evropu bychom se měli dočkat už příští týden, konkrétně 4. září odpoledne, kdy má Lenovo v Berlíně naplánovanou tiskovou konferenci, kde nebude chybět ani naše redakce.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).