Domů » Bleskovky » Lenovo Vibe S1: Střední třída se dvěma fotoaparáty na přední straně

Lenovo Vibe S1: Střední třída se dvěma fotoaparáty na přední straně

O nových smartphonech se často dozvídáme s předstihem díky certifikacím u čínského úřadu TENAA. Jedním z těchto případů je i chystané Lenovo Vibe S1, jež se nyní odhaluje v celé své kráse. Výbavou se novinka zařadí do střední třídy a to v čele s pětipalcovým Full HD displejem, osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 615 a operační pamětí s kapacitou 2 GB.

 

16GB vnitřní úložiště poté lze rozšířit pomocí paměťových karet typu microSD a energii smartphonu dodá akumulátor o kapacitě 2420 mAh. Výše uvedený hardware bude umístěn v těle s rozměry 143 x 70,8 x 7,85 mm a hmotností 130 gramů. Specifikacemi Lenovo Vibe S1 nijak neohromí, přesto má však jedno eso v rukávu.


Na již dříve uniklém renderu se Vibe S1 nachází jako třetí smartphone zleva

Na přední straně si totiž můžete všimnout skutečnosti, že se zde nachází hned dva přední fotoaparáty. Ty mají údajně mít rozlišení 5 Mpx a jednou z funkcí by měla být možnost vytvářet bokeh efekt. Dodejme, že se bude jednat o vůbec první smartphone, jenž má hned dva přední snímače. Skutečný význam tohoto prvku nám nejspíše bude objasněn až s oficiálním uvedením, na to bychom však s přihlédnutím k okolnostem již neměli čekat dlouho.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *