Lenovo letos zřejmě představí 12 nových modulů Moto Mods: jaké přinesou funkce?

Společnost Lenovo dokázala uchopit modularitu smartphonů za správný konec a se svými přídavnými kryty Moto Mods na trhu jako jediná uspěla. Moduly ke smartphonům řady Moto Z přidávají zajímavé funkce, a podle příslibu čínského výrobce mají být kompatibilní i s dalšími generacemi smartphonů Moto.Nepřehlédněte

Lenovo Moto Mods: konečně moduly, které dávají smysl (recenze)

Generální manažer Lenova pro Střední východ Sharay Shams při vstupu značky na Pakistánský trh prozradil, že globálně se prodalo okolo 3 milionů kusů smartphonů Moto Z, polovina z nich byla prodána s moduly. Podle Shamse hodlá Lenovo ve svém úsilí nadále pokračovat, a v letošním roce údajně rozšíří rodinu Moto Mods o 12 nových členů.

mot-motoz-force-droid-mods-featgrid-1x2-dc9t6hw1c-1

Dá se předpokládat, že většina vzejde s aktuálně probíhající soutěže, do níž komunita přispívala s originálními návrhy na nové příslušenství. Lenovo celkem nasbíralo více než 700 nápadů od uživatelů z 55 zemí světa, z tohoto množství pak bylo vybráno 12 modelů, které budou muset svoji existenci obhájit na serveru pro kolektivní financování Indiegogo. V nabídce jsou následující moduly:

U všech 12 finalistů můžete sledovat, jak se jim na Indiegogo daří sbírat prostředky, a jaká je pravděpodobnost, že se dostanou do sériové výroby.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku