Domů » Bleskovky » Lenovo Legion bude herní smartphone s designem, jaký jste ještě neviděli

Lenovo Legion bude herní smartphone s designem, jaký jste ještě neviděli

Čínské Lenovo produkuje většinu smartphonů pod značkou Motorola, ovšem zřejmě do hry hodlá zapojit i svoji herní značku Legion. Tu jsme dosud vídali zejména na noteboocích, ovšem již brzy by se mohla objevit i na herním smartphonu. Nejen, že má chystaný telefon vytvořenou stránku mikroblogovací síti Weibo, čínský patentový úřad CNIPA navíc zveřejnil i jeho obrázky.

Lenovo Legion 3
Lenovo Legion (zdroj obrázků: PriceBaba)

Lenovo Legion: barevná záda a displej bez výřezů

Lenovo Legion bude herní smartphone na první pohled, divoký design zad bude rozhodně v rukách manažera vypadat nepatřičně. Dle všeho Lenovo nabídne tři barevné varianty – červenou, šedou a šedou s červenými prvky. Zadní kryt má působit, jako by byl transparentní, což odhaluje i některé prvky hardwarové výbavy, např. akumulátor s obří kapacitou 5 050 mAh. Lenovo již potvrdilo, že maximální nabíjecí výkon bude stanoven na 55 Wattů, nabíjecí USB-C konektor se bude nacházet jak na spodní, tak (pro pohodlnější hraní) i na boční straně.

Přes čelní stranu se bude rozprostírat protáhlý displej, který se nebude snažit o absolutní minimalizaci okolních rámečků; displej tak bude klasický obdélník bez jakýchkoliv narušení pro selfie kameru, ta se bude nacházet v horním rámečku. Čočky hlavního fotoaparátu trochu zaniknou barevných zádech, vypozorovat lze celkem tři fotoaparáty.

Co se týče čipsetu, zde se informace z více zdrojů různí, hovoří se o loňském Snapdragonu 855 nebo o letošním Snapdragonu 865. O jeho chlazení se má starat aktivní větráček, který je na zádech viditelný; může se však opět jednat pouze o „fejkovovou“ samolepku.

Kdy bude první herní smartphone od Lenova představen, zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments