Domů » Bleskovky » Lenovo dnes představí smartphony Moto Z a PHAB2 Pro: Sledujte premiéru s námi

Lenovo dnes představí smartphony Moto Z a PHAB2 Pro: Sledujte premiéru s námi

Dnes začíná tisková konference Lenovo Tech World, kterou odstartuje úvodní keynote věnovaná novým produktům. My se těšíme zejména na nové smartphony. Svoji premiéru by si měl odbýt vlajkový model Moto Z v několika variantách, přičemž všechny verze mají být díky pinům na zádech vybaveny schopností připojení přídavných modulů. Rozšířit půjde například kapacita baterie, nebo funkce hlavního fotoaparátu, který má údajně dostat až desetinásobný optický zoom.

droid

Dalším představeným smartphonem má být Lenovo PHAB2 Pro, což bude údajně 6,4″ tabletofon schopný orientace v prostoru a snímání okolí ve 3D. Zařízení má být vůbec prvním komerčně dostupným produktem vybaveným technologií Project Tango od Google.

tango

Úvodní přednášku tiskové konference můžete sledovat od 19:00 v následujícím videu, po představení novinek vám zprostředkujeme detaily o nových zařízeních v samostatných článcích.

Lenovo Tech World 2016 – Keynote Livestream from San Francisco (June 9th)

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Keynote sledovat nebudu mám jiné povinnosti na práci, ale záznam pozdeji shlédnutí stejně jako preview.Lonske 2015 modely Moto G,Pkay a Fotce, měl na starosti ještě původní vývojářský tým, pod taktovkou Motoroly,resp Google? Jsem zvědav jak bude fungovat pod novým vlastníkem lenkvo anzda jej nerozpustí. Jako ms lodi z Nokie to by byla velká škoda….fotky zatím naznačují že M modely budou od těch čisté lenkvo dobře rozeznatelne a to je dobře. Charakteristické M logo naštěstí také zachovali .
  Dál by někdo zbehlejsi odkaz na podrobnosti transakce bývalé mobilní divize americké Motoroly, tedy Motorola Mobility (Motorola com s další zůstávají stále usa podobné jako ibm či Siemens Němcům alcatel Francouzům atd.)
  Fajn by bylo komplet od M k Google a od něj k lenovu, prx to není komplet s většinu si Google vč. patrntunstale ponechal. Takže lenkvo dělá vlastně jen pod brandem. Někde jsem to zahlédl.

  • Pablo (neregistrovaný)

   Tedy: ty máš problém psát, nebo vyslovovat ? Myšlenka dobrá, ale psaní 12 letého hocha …

   • Piši narychlo lepší ten slovník buď doladit, nebo vypnout, rád bych editoval ale to bohužel nelze.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).