Domů » Bleskovky » Leitz Style: Chytrá lampička, která se při odchodu sama zhasne a nabije vám telefon

Leitz Style: Chytrá lampička, která se při odchodu sama zhasne a nabije vám telefon

Chytrá zařízení jsou dnes všude kolem nás a díky kreativním nápadům pronikají i do oblastí, kde bychom je ještě před několika lety možná nečekali. Chytrých žárovek na trhu již najdeme poměrně hodně, chytré lampičky se k nim pomalu přidávají. Jednou z nich je i ta od společnosti Leitz Style, která se automaticky rozsvítí, když vejdete do místnosti a při odchodu za vámi zase zhasne.

LED lampička Leitz Style_4

Automatické zapnutí lze také řídit podle denního světla v místnosti. Při stmívání se sama rozsvítí a s postupující temnotou zvenku zvyšuje intenzitu světla. Manuálně je pak možné světlo ovládat přes aplikace pro iOS a Android, případně přes dotykový panel přímo na lampičce. Ve stojánku je také zabudován USB port, přes který je možné dobíjet telefon či tablet.

LED lampička je vyrobena z ušlechtilého zinku v kombinaci s eloxovaným hliníkem a je k dispozici v pěti barevných variantách – modré, černé, bílé, červené a zelené. Cena již příliš nepotěší, začíná na 7200 Kč.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentářů

  1. Pišta (neregistrovaný)

    Už už jsem se chystal vyhledat si to a objednat – ale 7200,-? Tak to pardon. Patnáct stovek bych dal, tohle je přestřelený.

  2. jiří rásocha (neregistrovaný)

    Naprosto totožná reakce.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).