Domů » Bleskovky » Leitz Style: Chytrá lampička, která se při odchodu sama zhasne a nabije vám telefon

Leitz Style: Chytrá lampička, která se při odchodu sama zhasne a nabije vám telefon

Chytrá zařízení jsou dnes všude kolem nás a díky kreativním nápadům pronikají i do oblastí, kde bychom je ještě před několika lety možná nečekali. Chytrých žárovek na trhu již najdeme poměrně hodně, chytré lampičky se k nim pomalu přidávají. Jednou z nich je i ta od společnosti Leitz Style, která se automaticky rozsvítí, když vejdete do místnosti a při odchodu za vámi zase zhasne.

LED lampička Leitz Style_4

Automatické zapnutí lze také řídit podle denního světla v místnosti. Při stmívání se sama rozsvítí a s postupující temnotou zvenku zvyšuje intenzitu světla. Manuálně je pak možné světlo ovládat přes aplikace pro iOS a Android, případně přes dotykový panel přímo na lampičce. Ve stojánku je také zabudován USB port, přes který je možné dobíjet telefon či tablet.

LED lampička je vyrobena z ušlechtilého zinku v kombinaci s eloxovaným hliníkem a je k dispozici v pěti barevných variantách – modré, černé, bílé, červené a zelené. Cena již příliš nepotěší, začíná na 7200 Kč.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments