Domů » Bleskovky » Legendární indie adventura Journey nečekaně vyšla pro iOS

Legendární indie adventura Journey nečekaně vyšla pro iOS

Mystická indie adventura Journey vyšla už v roce 2012, nejprve jako exkluzivita pro PlayStation 3, o tří roky později na PlayStation 4. Hra posbírala obrovskou spoustu ocenění; dokonce si připsala dva zápisy v Guinessově knize rekordů za nejoceňovanější nezávislou hru a kritiky nejlépe přijatou artovou hru pro PlayStation 4.

journey

Paradoxně teprve před několika měsíci se hra dočkala verze pro PC a nyní dokonce překvapivě vyšel port pro iOS, byť vývojáři nikdy mobilní verzi ani slůvkem nenaznačili. Hra je uzpůsobená na ovládání dotykem jak pro iPhone, tak pro iPad.

JOURNEY | App Store Launch Trailer

Pokud vás láká zkoumat pozůstatky starého světa a odhalování jeho tajemství, určitě neváhejte; hru si můžete stáhnout z App Store za 5 dolarů, připravte si ve svém zařízení 1,1 GB volného prostoru.

‎Journey
‎Journey
Cena: 129,00 Kč

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Pěkné, ač bych spíš konečně uvítal konverzi RiME, které jde ve stejném duchu jako Journey, jen je jednoduše lepší, více interaktivní a popravdě i hudba García Díaze překonala v implementaci Wintoryho v Journey (neumětelský mixing vývojářů).
    Nebo ABZU … doba pokročila a k Journey nebyl čas shovívavý.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).