Domů » Bleskovky » Lákavá nabídka: S MasterCard získáte Samsung Galaxy Note II za 8 999 Kč

Lákavá nabídka: S MasterCard získáte Samsung Galaxy Note II za 8 999 Kč

MasterCard nabídne od 17. do 27. dubna 2013 ve vybraných obchodech Comfor možnost zakoupit smartphone Samsung Galaxy Note II za velmi lákavou cenu 8 999 Kč včetně DPH. Abyste zařízení za tuto částku získali, je potřeba zaplatit kartou MasterCard nebo Maestro pomocí aplikace MasterCard Mobile. Tu si lze bezplatně stáhnout do mobilního zařízení, které využívá operační systém iOS či Android z Google Play nebo App Store. 

- - -

Zakoupit Samsung Galaxy Note II za zvýhodněnou cenu bude možné v prodejnách Comfor Praha Nový Smíchov, Praha Palladium, Praha Flora, Praha Fénix, Olympia Plzeň a Futurum Hradec Králové od 17. do 20. dubna 2013. Dalším místem, kde bude akce probíhat 18. a 19. dubna 2013, je Business centrum Chodov v budově společnosti Samsung. Od 24. do 27. dubna 2013 bude smartphone GALAXY Note II za akční cenu k dostání na prodejnách Brno Vaňkovka, Brno Olympia, Ostrava Futurum, Ostrava Nová Karolína a Jihlava City Park.

Tip ke čtení – recenze Samsung Galaxy Note II: Dokonalý, ale ne pro každého

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

55 komentářů

 1. Znalec smartphonů (neregistrovaný)

  Bude ňák omezeno množství dostupných kusů / dostane se na všechny co přijdou ?

 2. Tak to vidím na nocování před prodejnou:D… Taky by mě zajímalo, zda je omezen počet kusu…

 3. heblik (neregistrovaný)

  To zas bude prekupniku.

 4. Nemať už Note 2 tak do toho idem jednoznačne

 5. Tak to je skvela akce ;-) za takovou cenu nejsou ani sedivky ;-)

 6. A sakra, tak to je docela červík do hlavy, hodilo by se mi něco na rozbití na kolo:-)

 7. Kurňa,dobrá nabídka…svrbí mě prsty a drbu si bradu…..

 8. Chtel sem měnit L920 zde na foru, ale jeste ze to nevyšlo, Note za tyhle peníze bude jasna volba.. Zkusím tam zítra zavolat a zeptat se na podrobnosti..

  Ps zakázal bych moznost koupe pro prekupniky, např podmínkami v záručním listu..

  • A jak takovýho zákazu chceš dosáhnout? :D To je přece blbost…

  • A proč by to měli mít překupníci zakázané? Klasická arbitráž jako jakákoliv jiná, takové zákazy tu byly naposledy za komunistů, když byly pořadníky na auta a nový majitel to po jistou dobu nesměl prodat dál…

  • Takto je zakázáno např. kupčení s lístky na koncertech či jiných akcích, jelikož je z toho generován další zisk (pro překupníka), o který obchod který akci vytvořil přichází..

   Na všech větších akcích, koncertech, utkáních jsou vykázáni + jsou lístky zabaveny..

   Takže na osobu dát pouze jeden kus, a pohlídat např dodatkem, že reklamovat zboží např. půl roku může pouze majitel. Záleží na obchodu jak si to nastaví. Všechno je to o marketingu akce..

  • Ale koneckonců co je na tom špatného? Tak jsem využil dobré nabídky a koupil si telefon, který prodám dál. A že na tom budu mít zisk? Tak si to mohl obchodník zkusit prodat taky za víc…

   A to tvý reklamování pouze majitelem – a kdo je majitel? A ne, nezáleží na obchodu, jak si to nastaví – záleží na tom, co obchodu zákon umožní nastavit – a takové omezení záručáku není díkybohu ze zákona možné!

  • Vam přijde fer, když například stoji ve frontě 50 lidi, a z toho prvních 10 koupi každý po pěti telefonech, a na dalších 40se nedostane?…

   přesně stejné bylo přirovnání svlistky na akce, zkoupene v první vlně a pak Prodané za plnou cenu tem na které se nedostalo.

   to je ta česká vychcanost, nestačí, ze ušetříte, ale jeste na tom chcete vydělat..

  • Souhlasim,akorat se kvuli vychcankovstvi prekupniku na nektere pak treba nedostane.Takze jsem i ja pro omezeni,aby se dostalo na ty,kteri chteji koupit a pouzivat a ne jen preprodat.

  • A není tam například omezení na jednu kartu jeden telefon?

  • Já si myslím, že jim jde o to, aby se platilo tou aplikací, tak že to bude určitě jen jeden kus.

  • to nemá s čechama vůbec co dělat, je to naprosto běžné v každé zemi u každého racionálně myslícího člověka, že to využije ve svůj prospěch. Ano, souhlasím, že to má být omezeno třeba na 2 kusy / člověk, ale určitě ne blbostmi typu „reklamace prvního půl roku pouze první majitel“ a podobné nesmysly. Prostě když někdo první přijde, tak první mele, tak to funguje vždycky, to je jak kdybyste se v kauflandu hádali, že vám ty levný banány vykoupili vietnamci, to je přece to samý – byl tu dřív, má banány, kaufland nestanovil maximální povolené množství a kauflandu je srdečně jedno, komu to prodá. Tady jde o marketing, takže nějaké omezení se dá rozhodně chápat v zájmu co největšího povědomí o aplikaci, ale obecně na tom prostě vůbec nic není.

  • mceza: o omezení na 1karta-1produkt se psalo až později, a souhlasím..

   janhavlicek: zajímalo jak racionálně byste myslel, když by se to stalo přesně Vám, Váš oblíbený koncert je vyprodán právě kvůli překupníkům, a na na místě konání, nebo aukru bude spousta nabídek za několikanásobek ceny. Jistě zaplatíte ten přeplatek a ještě poděkujete?? Nehledě na tom, že překupníci jsou z těchto akcí vykazováni, jak sem psal již výše, sám jsem se s tím z praxe setkal.

   Porovnání s banány není v této situaci srovnatelné.

   A přesně tak, tady jde o marketing, ta akce je tak lákává, že tam určitě nebudou hnít Nouty jako banány pokud se neprodají, a je jen v zájmu společnosti mít klientů více, kteří zakoupí po jednom kusu, než např. 10 prvních překupníků (kterých poté vydělá majlant) a např. 40 běžných zákazníků, kteří se těšily na svůj přístroj a poté budou zklamaní a nadávat. Ptáte se na koho??… Přesně na ten obchod a ty vychytralé jedince.

   Podobné přirovnání např u operátorů se simkartami-> kde si zaměstnanec zkoupí za 200kč zlatou simkartu->poté ji s několikanásobným ziskem prodá někde mimo.. Obchod z toho nemá vůbec nic, tak to jistě nebude marketing;)

   Myslete racionálně, a chovejte se tak, jak nechcete, aby se jiní chovali k Vám:)

  • I kaufland omezuje množství na osobu.

  • To jsou zase názory… To je jak kdyby si někdo koupil ve slevě auto ze salonu a oni mu řekli že ho nesmí po dobu 1 roku prodat, přitom bych ho koupil v podstatě za „hotové“. Ano, omezení kusově proč ne, ale zakazovat prodej dál to snad nikdo nemůže myslet vážně tyhle názory. Je jedno, že je to v akci, snad když si to koupím je to moje a můžu si s tím dělat co chci.

  • Já teda nevim, ale podle mě to jde úplně jednoduše vyřešit tak, že na jedno číslo platební karty můžete koupit pouze jedno zařízení.

 9. Vcelku dobrá cena. Asi se v tom datu pojedu podívat do Samsungu jestli tam něco mají a možná i koupím. Ta cena je fakt dobrá…

 10. Nivess (neregistrovaný)

  V jakém obchodu to bude? Konkrétně mě zajímá Hradec Králové. Mohl by to být Datart, nebo bude jen stánek a v něm? Počet kusů se zatím neví? Děkuji

 11. Shepard (neregistrovaný)

  Parada aplikaci mám propojenou s účtem plánuji objet co nejvíc prodejen a nakoupit jich co nejvíce. Když spočítám, že jeden prodám za 11-12 a koupím jich 30 mám 60-90 papíru doma :) Už se nemůžu dočkat :)

 12. Shepard (neregistrovaný)

  Kurna to sou 3 moje výplaty :D ještě, že mám něco našetřeno

 13. Roman (neregistrovaný)

  Důvěryhodný zdroj z Mastercard mi sdělil, že akce má být omezena 1 mobil na 1 číslo použité karty, resp. první a poslední čtyřčíslí, a jméno majitele. Podle mě je to fér.

  • To je fer, chvála bohu od toho trolla vyse:D.. Takhle snad každý získá vytouženou hračku za rozumný peníz, a když mu nebude vyhovovat at ji posle dal..

 14. Shepard (neregistrovaný)

  Mastercard mám jen dvě :( Jedině ještě zařídit si vice účtů jedině tak to půjde… aspoň něco vydělám ale těch 60 už to nebude :(

 15. To je rozumné

 16. To bych taky jeden do rodiny vzal -)

 17. Takže je možnost si ho zamluvit dopředu, jen ještě nevím za jakých podmínek…

  Dobrý den,

  Akce bude v tomto termínu probíhat. Telefon samozřejmě zamluvit lze. V rámci této akce chystáme i zvýhodněné ceny na příslušenství tohoto přístroje, které budeme mít rovněž skladem. Poprosím ještě o telefonní kontakt na Vás.

  Děkuji

  S pozdravem,

  Suchý Kamil

 18. I mě dost svrbí prsty…

 19. Filip (neregistrovaný)

  Odpoved z Olympie, Brno.

  Dobry den,

  akce bude probihat stylem kdo driv prijde. Nelze si telefon zamluvit, ani slozenim zalohy. Vice informaci v tuto chvili nemame.

  S Pozdravem

  …..

 20. O pocte kusov na predajniach asi nikto info nema… ja sa do Prahy dostanem az v sobotu 20. a predpokladam, ze v Palladiu uz budu zasoby davno vypredane :(

 21. David (neregistrovaný)

  Píše se tam, že je to akce pro ty, co mají kartu mastercard. Znamená to tedy, že když tam přijdu s mobilem, ve kterém mám příslušnou aplikaci, ale mám kartu visa, že mám smůlu?

 22. Akci porada mastercard, takze logicky by to tak byt melo.

 23. taktéž pomůžu trochou užitečných informací do diskuze…volal jsem do Comforu a bylo mi řečeno, že kusů na KAŽDÉ prodejně by mělo být více než 50

 24. Dobrý den,

  na akci je připraveno velké množství telefonů, ale zájem zákazníků je značný. Dále jsme pro Vás připravili širokou nabídku originálního příslušenství. Barva bude k dispozici pouze bílá.

  Těšíme se na setkání v naší prodejně.

  S pozdravem,

  Mojmír Klas

 25. Cani (neregistrovaný)

  Tak jsem tam dneska zašel a bez problémů telefon zarezervován. Bylo mi řečeno že příslušenství bude v nabídce také za zvýhodněnou cenu.

 26. selfade (neregistrovaný)

  Zajimalo by me jak je to s tou barvou. Bude opravdu jenom bila?

  Skusil se na to jeste nekdo zeptat?

 27. Daniel (neregistrovaný)

  Co se týče barvy, ze všech prodejních míst prozatím hlásí opravdu pouze bílé provedení, dnes jsem všem volal. Nicméně pouze v Comforu na Flóře mi sdělili, že jisti si budou až po obdržení dodávky, ale že na 99% se bude jednat opravdu o bílé. Jinak ještě dnes mi byli ochotní udělat rezervaci :)

 28. Anton Šubrt (neregistrovaný)

  Průšvih – na prodejny přišlo jenom pár kusů, kolem 50 na každou, fámy o 200 kusech na Prahu se zdají být pravdivé.

  • Svého času se řešilo, že obchody (potraviny) inzerují akční zboží, které bylo nedostupné nebo ve velmi malém množství. Tohle se pak nějak postihovalo vyhláškou nebo co. Možná by to bylo aktuální i u jiných druhů zboží…

  • Z ktorej predajne mate tu informaciu?

 29. Ondra (neregistrovaný)

  Chtěl jsem se jenom zeptat protoze mi to vrta hlavou, ta koupě mobulu musí byt přímo kartou mastercard, nebo i katou jiný banky ale s potiskem aastercard takze asi s její rozšírení. Díky za odpoved jestli se tu nekdo najde který mi odpoví.

  • Peter Kotrčka (neregistrovaný)

   kartou s logom mastercard (samozrejme nefunguje, ak si na VISA kartu dáte nálepku) od ktorejkoľvek banky s povolenými internetovými platbami, spárovanou s mastercard aplikáciou v Android alebo iOS zariadení

 30. Roman M. (neregistrovaný)

  Tak mám :) cekal jsem hodinu pred otvirackou v OC Smichov, hned od semi co otevreli centrum jsem byl 6 v rade.. Ve chvili otevreni pak bylo cca 30-40 lidi ve fronte.. Ted kdyz jsem sel kolem jedenacte kolem prodejny,bylo ve fronte tak 20 lidi,takze si myslim,ze pokud dokazali obslouzit vsechny,ze jenom na smichove museli mit sakra narvanej sklad.. Ale to tezko rict.. Ja v 8:40 opustil prodejnu s mobilemjako prvni (ti predemnou meli problemy s platbami)..

  • mike (neregistrovaný)

   a da se mit v tel dve karty v jedne aplikaci. nebo musim mit dva mobily. kdyz chci dva kusy. diky

  • Podla vsetkeho sa musis rozdvojit…bolo to riesenie na foracha a dnes to prislo aj mailom z Comforu(pokial mas rezervaciu), ze Platí pravidlo: 1 člověk 1 karta 1 telefon. Telefonov je podla vsetkeho nachystanych na zajtra dost.

  • Mike (neregistrovaný)

   A jeste dotaz? karta je od kamaradky. je to problem nebo budu muset davat obcanku aby sedelo jmeno s kartou? nebo jim bude stacit ze mam kartu aktivovanou v aplikaci? diky za rychlou odpoved!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).