Domů » Bleskovky » Lákavá nabídka: S MasterCard získáte Samsung Galaxy Note II za 8 999 Kč

Lákavá nabídka: S MasterCard získáte Samsung Galaxy Note II za 8 999 Kč

MasterCard nabídne od 17. do 27. dubna 2013 ve vybraných obchodech Comfor možnost zakoupit smartphone Samsung Galaxy Note II za velmi lákavou cenu 8 999 Kč včetně DPH. Abyste zařízení za tuto částku získali, je potřeba zaplatit kartou MasterCard nebo Maestro pomocí aplikace MasterCard Mobile. Tu si lze bezplatně stáhnout do mobilního zařízení, které využívá operační systém iOS či Android z Google Play nebo App Store. 

- - -

Zakoupit Samsung Galaxy Note II za zvýhodněnou cenu bude možné v prodejnách Comfor Praha Nový Smíchov, Praha Palladium, Praha Flora, Praha Fénix, Olympia Plzeň a Futurum Hradec Králové od 17. do 20. dubna 2013. Dalším místem, kde bude akce probíhat 18. a 19. dubna 2013, je Business centrum Chodov v budově společnosti Samsung. Od 24. do 27. dubna 2013 bude smartphone GALAXY Note II za akční cenu k dostání na prodejnách Brno Vaňkovka, Brno Olympia, Ostrava Futurum, Ostrava Nová Karolína a Jihlava City Park.

Tip ke čtení – recenze Samsung Galaxy Note II: Dokonalý, ale ne pro každého

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
55 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments