Kupujete letos nový telefon? Nezapomeňte na chytré hodinky

Hlavni

Letošní rok bude plný novinek ve světě mobilních telefonů. Pokud vás nějaký z nich přesvědčí ke koupi, měli byste si ověřit i kompatibilitu s vašimi chytrými hodinkami a nebo se rovnou porozhlédnout po nových.

Amazfit si rozumí s každým telefonem

Značka chytrých hodinek Amazfit je jiná v tom, že je její zaměření na vývoj a výrobu chytré nositelné elektroniky. Nestojí za ní žádný z velkých výrobců chytrých telefonů, a proto jsou optimalizovány pro hladké propojení s každým telefonem na trhu využívajícím běžný operační systém. Letos nás ve světě telefonů čeká spousta novinek a každá z nich si bude skvěle rozumět s chytrými hodinkami Amazfit.

Na operačním systému nezáleží

Amazfit má vlastní mobilní aplikaci Zepp, která propojí hodinky s každým mobilním telefonem podporujícím Android nebo iOS. Tato aplikace dokáže rozšířit funkce hodinek a vizualizovat váš den pomocí biometrických dat jako je tep srdce, okysličení krve, ale také sportovní aktivity. Pokud jsme zmínili měření po celý den, platí to i ve spánku. Amazfit hodinky dokáží měřit jeho kvalitu a různé fáze spánku, kterými během noci procházíte. Navíc podle tipu hodinek vidíte na displeji hodinek důležité notifikace z telefonu, který tak nemusíte vyndávat neustále z kapsy nebo kabelky.

ZeppApp

Široká škála využití

I když jsou nejpopulárnějšími hodinkami Amazfit GTS 2 mini, značka nabízí širokou škálu hodinek, které budou vyhovovat každému na míru. Pokud máte rádi outdoorové sporty, hory, závody typu Spartan Race nebo surfujete, ideální pro vás budou Amazfit T-Rex Pro. Tyto hodinky v unikátním odolném designu prošly 15 vojenskými certifikacemi, proto je voda, prach, bláto ani drsnější přístup rozhodně nerozhází.

TRexPro

Pokud se více pohybujete ve městě, pracujete v kanceláři, tak jsou pro vás stvořeny hodinky Amazfit GTR 3 Pro. Čistý design s hliníkovým tělem a koženým nebo silikonovým řemínkem odkazující na vzhled klasických hodinek. Můžete je tak mít na ruce během pracovní schůzky i při běhání v parku – pořád budou sedět k vašemu stylu. Upozornění při příchozích zprávách, telefonním hovoru i kalendáře je samozřejmostí. A až 12 dní výdrž baterie vás ušetří od nutnosti nabíjení každý den.

GTR3Pro

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku