Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Koupili byste si ohebný iPhone, pokud by vypadal právě takhle?

Koupili byste si ohebný iPhone, pokud by vypadal právě takhle?

Na internetu se objevil nový fanouškovský koncept ohebného iPhonu, který v mnohém připomíná nedávno představený Samsung Galaxy Z Flip, a to včetně jména – autor jej totiž nazval „iPhone 12 Flip.“ Spekulace o ohebném telefonu z dílny Applu kolují napříč technologickou komunitou už od roku 2018. Vzhledem k tomu, že společnost z Cupertina o existenci takového zařízení zarytě mlčí, nezbývá než se obrátit na zajímavé výtvory fanoušků.

Stylové jablečné véčko s ohebným displejem

Jedním z nich je také designér Iskander Utebayev, který se s vlastní vizí ohebného iPhonu podělil na Instagramu. Při prvním pohledu na přiložené obrázky se vám patrně jako první vybaví nedávno představený Galaxy Z Flip. Do jaké míry se Utebayev ohebným telefonem od Samsungu inspiroval, samozřejmě nevíme. Název jeho konceptu, který zní „iPhone 12 Flip“, však pravděpodobně nevznikl náhodou.

View this post on Instagram

My vision of iPhone 12 Flip📱

A post shared by Iskander Utebayev (@bat.not.bad) on

O kopii jedna ku jedné se však rozhodně nejedná. Autor konceptu přichází hned s několika vlastními nápady a vylepšeními. Jedním z nich je automatické otevírání telefonu po odemčení. Nechybí ani velký externí displej, jehož absence byla vyčítána zmíněnému „večku“ od Samsungu. iPhone 12 Flip je pouhým renderem, který se z největší pravděpodobností nikdy nezhmotní. Nás však zajímá, zda byste si podobný kousek pořídili. Dejte nám vědět v komentářích.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments