Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Korejský tank Galaxy Samsung Rugby Pro s Androidem 4.0

Korejský tank Galaxy Samsung Rugby Pro s Androidem 4.0

Samsung je rozhodně jedním z výrobců, kteří se snaží zaujmout co největší množství potenciálních zákazníků, mezi něž patří i vyznavači outdoorových radovánek. Pro ně si korejský gigant připravil jednu lahůdku, která už podle názvu naznačuje, že půjde o něco velkého.

Samsung Galaxy Rugby Pro je takový kapesní těžkooděnec do všech podmínek. Jak svými specifikacemi, tak svým vzhledem připomíná nerozbitný tank a nejeden fanoušek aktivit v přírodě se konečně nebude muset o své zařízení bát. Rugby Pro totiž splňuje potřebné armádní specifikace, hodí se tak opravdu všude.

 

Vedle klasických vlastností, jakými jsou čtyřpalcový WVGA displej či Android 4.0, si Rugby Pro připisuje i voděodolnost (hloubka 1 metr po dobu 30 minut), prachuodolnost a odolnost proti otřesům. Ve výbavě dále nechybí podpora 4G LTE sítí, 5Mpx fotoaparát, slot na microSD karty, Bluetooth 4.0, kompletní šifrování systémových dat či vylepšena push-to-talk funkcionalita. V našich luzích a hájích si na něj ale musíme nechat zajít chuť, protože se bude prodávat pouze u amerického operátora AT&T.

Zdroj

Miroslav Václavík

2 komentáře

  1. xHeretic (neregistrovaný)

    Kreténi! Myslim tím cílení trhu. Proč sakra DVA jediné telefony, o kterých bych uvažoval prodává jen USA T-Mobile a AT&T!?! Konkrétně tento mobil a Samsung Galaxy S Blaze Q (vysouvací 5-ti řadá qwerty)

  2. karliczekk (neregistrovaný)

    tak není problém zakoupit na ebay a aktivovat u nás, nebo se pletu ??

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel