Domů » Bleskovky » Konference Coding4Good prozradí, jak mohou vývojáři přispět ke zlepšení světa

Konference Coding4Good prozradí, jak mohou vývojáři přispět ke zlepšení světa

Vývoj technologií a softwaru mění posledních několik desetiletí výrazně náš svět. Současně ale lidstvo čelí velkému množství výzev: od globálního oteplování přes vymírání druhů až po zákeřné pandemie. Jak můžeme těmto výzvám čelit s pomocí vývojářských dovedností, se snaží na několika případových studiích ukázat odborná konference Coding4Good.

Coding4Good Logo1
Konference Coding4Good se můžete zúčastnit jak naživo v Olomouci, tak skrze online stream

Dozvíte se na ní, jak funguje mezinárodní filantropický projekt ze Silicon Valley postavený na mobilní aplikaci, jak lze online pomáhat v darování krve, proč umělá inteligence dokáže předpovědět závažné nemoci, proč je tak málo žen v IT a co se s tím dá dělat, případně, kde studovat, abyste mohli přispět k trvale udržitelnému rozvoji.

Konference začíná 14. září v 18:00

První ročník konference Coding4Good zve vývojáře, pracovníky z technologické sféry, studenty, startupy, korporáty i všechny nadšence do IT, aby se připojili k zajímavému programu o tom, jak mohou vývojáři a technologie přispět ke zlepšení světa.

Konference startuje v úterý 14. září 2021 v 18:00. Streamovat se bude online, ale můžete dorazit i osobně do olomouckého coworkingového centra Telegraph. Mediálním partnerem akce je server SMARTmania.cz.

Dominik Vlasák

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).