Domů » Bleskovky » Konečně jsme se dočkali: Oficiální Fitbit aplikace pro Windows Phone je k dispozici na WP Store

Konečně jsme se dočkali: Oficiální Fitbit aplikace pro Windows Phone je k dispozici na WP Store

Před více než měsícem jsme vás v článku informovali, že si tvůrci populárního sportovního náramku Fitbit konečně vzpomněli i na příznivce „mobilních oken“ a oznámili vývoj aplikace pro Windows Phone. Nyní se plod jejich práce konečně objevil na softwarovém trhu.

Pokud jste tedy dosud používali neficiální tracker, doporučujeme jej odinstalovat a stáhnout si tuto novou oficiální aplikaci. Kromě klasického prohlížení takzvaného Dashboardu umí totiž i živou synchronizaci s vašim náramkem přes Bluetooth a má i užitečný „live tile“, tedy dlaždici, která zobrazuje jak jste na tom s denním cílem. Do aplikace můžete ale zadávat váš jídelníček pokud si zrovna hlídáte váhu, lovit motivační odznaky nebo sdílet své pokroky s přáteli na sociálních sítích.

Odkaz na WP katalog

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

10 komentářů

 1. Aplikace vypadá velmi pěkně :-) určitě si najde své příznivce, doufejme, že hodně, aby Fitbit platformu podporoval :-)

 2. Jenom bych upřesnil, že výrobci si „nevzpomněli“, ale jednoduše WP 8.0 neměly podporu BT 4.0 LE, takže se tato zařízení nedala párovat.

  • peperoni (neregistrovaný)

   WP8.0 samyo sobě BT 4.0 LE neměly, ale s aktualizací Lumia Black, která tu je už několik měsíců, ano.

  • peperoni (neregistrovaný): Tak to je jen pro Nokia přístroje, WP ale není jen Nokia, ne?

  • peperoni (neregistrovaný): Navíc je otázka, na kolik Nokia implementovala shodně s nativní podporou BT4.0LE v OS, aby to nebylo jako např. u Samsungu, který si také napsal ovladače, ale podporovalo to jen jeho bižu a pro ostatní to bylo nepoužitelné/nedokumentované.

  • Je to ok, i nenokia zarizeni/doplnky BT4.0LE chodi na vybornou.Vyzkousen napr. Micoach Heart Rate Monitor a jine..

  • htcjirka: Tak jedině dobře, i tak ale tímto nevzniká pro výrobce bižu relevantní trh.

 3. Já bohužel svoji Lumii 1020 s poslední WP8.1 BETA nesynchronizuji s Fitbit aplikací a následně i náramkem… :(

  • Protoze mas 8.1 DP sestaveni, ktere deaktivuje BT 4.0 LE.

   Oficialni realese je plne funkcni co se tyce BT 4.0 LE.

 4. Hmm zrovna se dívám delší dobu po náramku, který by zvládal monitorování sportovních aktivit, ale fitbit nemá měřič tepu? Není ještě nějaká jiná varianta náramku která funguje s winphone?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).