Konečně jsme se dočkali: Oficiální Fitbit aplikace pro Windows Phone je k dispozici na WP Store

Před více než měsícem jsme vás v článku informovali, že si tvůrci populárního sportovního náramku Fitbit konečně vzpomněli i na příznivce „mobilních oken“ a oznámili vývoj aplikace pro Windows Phone. Nyní se plod jejich práce konečně objevil na softwarovém trhu.

Pokud jste tedy dosud používali neficiální tracker, doporučujeme jej odinstalovat a stáhnout si tuto novou oficiální aplikaci. Kromě klasického prohlížení takzvaného Dashboardu umí totiž i živou synchronizaci s vašim náramkem přes Bluetooth a má i užitečný „live tile“, tedy dlaždici, která zobrazuje jak jste na tom s denním cílem. Do aplikace můžete ale zadávat váš jídelníček pokud si zrovna hlídáte váhu, lovit motivační odznaky nebo sdílet své pokroky s přáteli na sociálních sítích.

Odkaz na WP katalog

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku