Domů » Bleskovky » Kolik byste zaplatili za iPhone 5S Leoše Mareše? Výtěžek aukce půjde na dobročinné účely

Kolik byste zaplatili za iPhone 5S Leoše Mareše? Výtěžek aukce půjde na dobročinné účely

Nejnovější telefony od Applu rozhodně nejsou levnými hračkami. A teď si zkuste představit, že byste za tři roky starý iPhone 5S v barvě champaigne a se 64 GB úložištěm zaplatili více, než 70 000 Kč? A co kdyby jeho původním majitelem byl nejznámější český moderátor Leoš Mareš a celá částka byla věnována na charitu?

iphone_mares2

Podle popisu u aukce má Leoš Mareš k tomuto telefonu silnou citovou vazbu: ,,#MůjMilááášek #IPhone5S #STímtoStrojemJsemZaložilInstagram #STímtoStrojemJsemOdvysílalVšechnyPeriscopy #STímtoStrojemJsemDvaRokyŽil #MobilníLegenda #TeďSiHoMůžeteKoupit #TeďSiHoMůžeteVydražit #Výtěžek z prodeje této mobilní LEGENDY dám na charitu celý… #srdcerváči #LeošMareš“

Pokud vám nevadí použité telefony a máte filantropické sklony, můžete popřemýšlet o nákupu právě zmiňovaného iPhonu, který po více než dva roky dělal společnost právě Leošovi. Aukce probíhá na portálu Aukro.cz a v době psaní článku si zájemci cení telefonu, který samozřejmě nese výrazné známky používání, jež ale neomezují jeho funkčnost, na 76 500 Kč.

iphone_mares

Částka, za kterou se nakonec podaří jablečné zařízení prodat, půjde na podporu projektu Srdcerváči, jehož posláním je pomáhat zdravotně postiženým lidem s návratem na pracovní místa. Plně funkční telefon můžete dražit až do neděle 12. června.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments