Knížka „Designed by Apple“ přichází na český trh: připravte si balík peněz

Společnost Apple představila loni v listopadu knihu Designed by Apple in California, která na 300 stranách plných fotografií mapuje posledních dvacet let jablečných produktů z hlediska designu. Tato obrovská publikace vyšla ve dvou velikostech a dosud byla dostupná pouze v zahraničních Apple Storech. Nyní si ji ale mohou oficiálně koupit i zájemci v Česku.

book

Kniha se totiž objevila v českém online obchodě Apple společně s novým iPadem a červenými iPhony. Apple se v popise chlubí pevnou vazbou s plátěným povrchem, kvalitními inkousty a speciálním papírem, které mají obhájit vysokou cenu tohoto produktu. Menší velikost s půdorysnými rozměry 260 × 324 mm přijde v ČR na 5 599 korun, větší verze s rozměry 330 × 413 mm u nás stojí 8 499 korun. K zájemcům by měla kniha dorazit do tří týdnů.Nepřehlédněte

Designed by Apple in California: Prolistujte si jablečnou bibli stránku po stránce (video)

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku