Domů » Bleskovky » Klienti Monety mohou získat Fitbit náramky s 15% slevou

Klienti Monety mohou získat Fitbit náramky s 15% slevou

Od včerejšího dne (středa 19. prosince) až do konce letošního roku mají držitelé karet Moneta Money Bank možnost v rámci věrnostního programu bene+ získat náramky a hodinky Fitbit s 15% slevou. Akce se vztahuje na modely s podporou bezkontaktního placení Fitbit Pay, tedy na nový náramek Charge 3 Special Edition a hodinky Versa (recenze) a Ionic (recenze). Spolupráce výrobce Fitbit s Monetou přichází po zářijové společné premiéře bezkontaktních plateb Fitbit Pay v České republice.

Jak slevy využít? Předložením jakékoli platební karty od Monety u pokladny prodejen Datart, získá zákazník okamžitou slevu 15 % na vybrané chytré hodinky značky Fitbit. Slevu lze uplatnit i na e-shopu Datart.cz, stačí zvolit v sekci Košík Platba kartou od Monety. Kompletní podmínky akce naleznete zde.

Placení telefonem není jen NFC. Jak funguje Android Pay a Apple Pay a v čem se liší?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).