Domů » Bleskovky » Kickstarter vydal aplikaci pro Android, konečně můžete sledovat projekty i na mobilu

Kickstarter vydal aplikaci pro Android, konečně můžete sledovat projekty i na mobilu

Kickstarter je platformou, na které se setkávají zajímavé nápady s lidmi, kteří jsou ochotni je finančně podpořit a získat tak přednostní přístup k mnohdy unikátním novinkám. Dlouhou dobu bylo sledování projektů pro uživatele Androidu relativně nepohodlné, jelikož nebyla k dispozici oficiální aplikace.


To se však mění a veškeré nápady již můžete podpořit skrze váš chytrý telefon. Aplikaci prozatím zdobí úsměvné jedno stažení, které však realitě neodpovídá a číslo se však bude rychle zvyšovat. Dejte si však pozor, abyste s jednodušší možností podpory projektů i jednodušeji neutráceli své peníze.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Mimo Android je aplikace dostupná i pro iOS. Pro Windows Phone prozatím oficiální aplikace uvolněna nebyla, jistou náhražku však nabízí Kick Track.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *