Domů » Bleskovky » Ke stažení: vyzkoušejte si Pixel Launcher z nového Androidu P

Ke stažení: vyzkoušejte si Pixel Launcher z nového Androidu P

Google předevčírem oficiálně představil nový Android P (označení 9.0), který s sebou opět přinese mnoho užitečných vylepšení. Jednou z novinek byl také přepracovaný Pixel Launcher, který si nyní můžete stáhnout i pro svůj telefon. Má to však jeden háček – na vašem telefonu musí běžet Android 8.x Oreo.

Výhodou je především fakt, že pro instalaci nepotřebujete root oprávnění. Vše tedy probíhá bez hlubšího zásahu do systému. Jediným omezením tedy zůstává Android Oreo na vašem zařízení. Možnosti launcheru jsou prakticky totožné, jako u jeho předchozích verzí a nějaké drastičtější změny byste hledali jen těžko. Dočkáte se zde především nápovědy aplikací v horní části plochy a dále pak také rozdělení aplikací na pracovní a osobní, zřejmě pak za využití AI.

Nový launcher tak bude sloužit především těm, co nevlastní zařízení Pixel a přesto by si rádi vychutnali svěží a rychlé prostředí, které tato zařízení nabízí. Stáhnout si jej pak můžete na tomto odkazu.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

4 komentářů

 1. Mám Nova launcher a Pixel icons a je to to samý…

 2. Lukáš Chalupa

  Vyzkoušen na mém Xiaomi Mi A1 s Androidem 8.0 a nyní nejde odinstalovat :-DD.

  • Nejde to přes Nastavení – Aplikace a oznámení – výchozí aplikace – výchozí aplikace – launcher3?

   Mám stejný telefon, taky bych to rád vyzkoušel.

  • Lukáš Chalupa

   Děkuji za vyhledání Výchozí aplikace :-) nemohl jsem to vůl za boha najít :-D. Po přepnutí lze konečně Pixel Laucher odinstalovat :-).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).