Kdy a za kolik se v ČR bude prodávat Samsung Galaxy S III?

Samsung ve čtvrtek v Londýně představil novou vlajkovou loď – dlouho očekávaný model Galaxy S III (první dojmy + videopohled). Pokud vám tahle novinka padla do oka, máme pro vás dobrou zprávu; na pultech obchodů v České republice (a na Slovensku) se objeví už 4. června, doporučená koncová cena by měla být 14 990 Kč. Ve světě se Galaxy S III začne prodávat na konci května, u nás se tedy dočkáme jen několikadenního zpoždění.

- - - 

- - -

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

K telefonu si bude možné dokoupit celou řadu příslušenství. Tím nejzajímavějším je bezdrátová nabíječka, kdy telefon stačí položit na speciální podložku a díky elektromagnetické indukci se akumulátor začne dobíjet. Kromě toho budou k dispozici různé obaly, ochranná pouzdra, držák do automobilu, MHL adaptér, AllShare Cast Dongle, dokovací stanice, C Pen (stylus) nebo MP3 přehrávač S Pebble (na obrázku). Ceny příslušenství zatím neznáme, ale jakmile se nám je podaří zjistit, dozvíte se o tom.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku