Domů » Bleskovky » Neskutečné: každý měsíc se k Facebooku přihlásí dvě miliardy lidí

Neskutečné: každý měsíc se k Facebooku přihlásí dvě miliardy lidí

Planetu Zemi aktuálně obývá zhruba 7,5 miliard lidí, z toho má víc než čtvrtina účet na Facebooku a minimálně jednou se k němu každý měsíc přihlásí. S tímto dechberoucím milníkem se včera pochlubil sám CEO Facebooku Mark Zuckerberg; jak jinak než na modré sociální síti.

Denně se v průměru na Facebook přihlásí 800 milionů lidí, více než miliarda používá měsíčně funkci Skupiny. Stále více uživatelů se k Facebooku přihlašuje ze svých mobilních zařízení, byť spousta uživatelů přešla z oficiální a stále bobtnající aplikace na nějakou alternativu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

  1. A rozlišují se lidi od firem a od zbytku? Když dělám aplikace pro pacienty, tak skoro každá aplikace má na FB učet, abych tam dával rady a lidi se na něco mohli zeptat.

  2. Jj, přesně ta bobtnající aplikace je důvod, proč na FB přistupuju z mobilu už jenom přes web. Aplikaci žeroucí RAM, výkon a energii jsem odinstalovat a vůbec mi nechybí.

  3. Rozlišovat přihlášený účet a přihlášený člověk .

    Falešné účty tvoři na FB až 12% a teď ještě máte né falešné, ale účelové či duplicitní účty máte další %.

    Podle mně na FB počet uživatelů z masa a kostí se liší třeba i o 25% . Viz různé klikací a lajkovací farmy.

  4. Brát s rezervou…. Nemusím to zapnout ale tel. Se mi tam přihlásí… otravuje mně na liště ale třeba i tejden se hodí nedotkne tě….. LOL (komerční sdělení)? Pá od lidí okolo mně znám že spíš FU*ckbook opouští protože od komunikací přešel totálně k reklamě…..

  5. Pojdme ven a potkejme se s ostatnima na zivo a mluvme spolu…modelova situace a dost casta situace v restauraci…lidi spolu sedi u stolu, kazdy ma v ruce telefon a nemluvi spolu, ale venuji si nekomu a necemu daleko od nich ve svete pod modrou listou, ktera je navic uz plna reklamy…uzasne vysledky, to ano…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).