Neskutečné: každý měsíc se k Facebooku přihlásí dvě miliardy lidí

Planetu Zemi aktuálně obývá zhruba 7,5 miliard lidí, z toho má víc než čtvrtina účet na Facebooku a minimálně jednou se k němu každý měsíc přihlásí. S tímto dechberoucím milníkem se včera pochlubil sám CEO Facebooku Mark Zuckerberg; jak jinak než na modré sociální síti.

Denně se v průměru na Facebook přihlásí 800 milionů lidí, více než miliarda používá měsíčně funkci Skupiny. Stále více uživatelů se k Facebooku přihlašuje ze svých mobilních zařízení, byť spousta uživatelů přešla z oficiální a stále bobtnající aplikace na nějakou alternativu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. PetrN (neregistrovaný)

  A rozlišují se lidi od firem a od zbytku? Když dělám aplikace pro pacienty, tak skoro každá aplikace má na FB učet, abych tam dával rady a lidi se na něco mohli zeptat.

 2. asdf (neregistrovaný)

  Jj, přesně ta bobtnající aplikace je důvod, proč na FB přistupuju z mobilu už jenom přes web. Aplikaci žeroucí RAM, výkon a energii jsem odinstalovat a vůbec mi nechybí.

 3. Martin P. (neregistrovaný)

  Rozlišovat přihlášený účet a přihlášený člověk .

  Falešné účty tvoři na FB až 12% a teď ještě máte né falešné, ale účelové či duplicitní účty máte další %.

  Podle mně na FB počet uživatelů z masa a kostí se liší třeba i o 25% . Viz různé klikací a lajkovací farmy.

 4. Toto (neregistrovaný)

  Brát s rezervou…. Nemusím to zapnout ale tel. Se mi tam přihlásí… otravuje mně na liště ale třeba i tejden se hodí nedotkne tě….. LOL (komerční sdělení)? Pá od lidí okolo mně znám že spíš FU*ckbook opouští protože od komunikací přešel totálně k reklamě…..

 5. Vamez (neregistrovaný)

  Pojdme ven a potkejme se s ostatnima na zivo a mluvme spolu…modelova situace a dost casta situace v restauraci…lidi spolu sedi u stolu, kazdy ma v ruce telefon a nemluvi spolu, ale venuji si nekomu a necemu daleko od nich ve svete pod modrou listou, ktera je navic uz plna reklamy…uzasne vysledky, to ano…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *