Domů » Bleskovky » Kauza pokračuje: Nokia věnovala majiteli spáleného Galaxy S4 novou Lumii

Kauza pokračuje: Nokia věnovala majiteli spáleného Galaxy S4 novou Lumii

Před dvěma dny jsme s vámi sdíleli zajímavý příběh o jednom „uhořelém“ Samsungu, nespokojeném zákazníkovi a výrobci, který odmítal nahradit závadný telefon a zoufale se snažil ututlat vlastní chybu. Takovou situaci bychom nepřáli nikomu, v první řadě mohlo dojít k ublížení na zdraví a zároveň když si člověk koupí poměrně drahý smartphone, o kterém výrobce tvrdí, že je ten nejlepší k dostání, asi byste nečekali, že se po krátké době takhle ceremoniálně odporoučí do „křemíkového nebe“.

Nekorektního chování Samsungu využila ve svůj prospěch Nokia, která na svém Twitteru nabídla majiteli uhořelého Galaxy S4 blíže nespecifikovaný telefon z řady Lumia zdarma. V překladu zpráva zní:

„@ghostlyrich chceme vám pomoci. Dovolte mi poslat Nokii Lumia, abyste mohl zažít, jak má zákaznický servis doopravdy vypadat.“

Obvykle přiživování na neúspěších konkurence v redakci kritizujeme, proti tomuto kroku však nejde prakticky nic vytknout. I přesto, že se jedná primárně o chytrý reklamní tah, dle nás si Nokia za slušné chování nezaslouží nic jiného než pochvalu.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
Subscribe
Upozornit na
guest
35 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments