Domů » Bleskovky » Kauza pokračuje: Nokia věnovala majiteli spáleného Galaxy S4 novou Lumii

Kauza pokračuje: Nokia věnovala majiteli spáleného Galaxy S4 novou Lumii

Před dvěma dny jsme s vámi sdíleli zajímavý příběh o jednom „uhořelém“ Samsungu, nespokojeném zákazníkovi a výrobci, který odmítal nahradit závadný telefon a zoufale se snažil ututlat vlastní chybu. Takovou situaci bychom nepřáli nikomu, v první řadě mohlo dojít k ublížení na zdraví a zároveň když si člověk koupí poměrně drahý smartphone, o kterém výrobce tvrdí, že je ten nejlepší k dostání, asi byste nečekali, že se po krátké době takhle ceremoniálně odporoučí do „křemíkového nebe“.

Nekorektního chování Samsungu využila ve svůj prospěch Nokia, která na svém Twitteru nabídla majiteli uhořelého Galaxy S4 blíže nespecifikovaný telefon z řady Lumia zdarma. V překladu zpráva zní:


„@ghostlyrich chceme vám pomoci. Dovolte mi poslat Nokii Lumia, abyste mohl zažít, jak má zákaznický servis doopravdy vypadat.“

Obvykle přiživování na neúspěších konkurence v redakci kritizujeme, proti tomuto kroku však nejde prakticky nic vytknout. I přesto, že se jedná primárně o chytrý reklamní tah, dle nás si Nokia za slušné chování nezaslouží nic jiného než pochvalu.


Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
VNavrátil
Uživatel
VNavrátil

Otázka jestli bude WP chtít. Typuju, že jí prodá na ebay. Já bych nezměnil platformu jen proto, že mi vyhořel konektor. To je chyba Samsungu, a co víc, Nexus 5 dělá LG

VNavrátil
Uživatel
VNavrátil

Zas na druhou stranu Samsung tohle dost podělal a je to dost negativní reklama. Ale stejně telefony s Touch Wizem jen kazej snahu Googlu o odladění androidu.. (To zas budou komentáře)

mceza
Uživatel
mceza

Chtít nechtít – Nokia tím nemá co ztratit.

Už se nebudou psát titulky „Zlý Samsung odmítá vyměnit vadný telefon“, ale „Hodná Nokia nabídla výměnu za rozbitý Samsung“.

Tady nejde o to, že ten kluk bude mít Lumii, tady jde o to, že se o tom bude psát.

Kazeasch (neregistrovaný)
Anonym
Kazeasch (neregistrovaný)

V Touch Wizu bych až takovej problém neviděl. Ze všech těch nádstaveb se mi zdá jako jedena z nejlepších. Za co by ale Samsung zasloužil nakopat do … je podpora. Jako kašlat na zákazníky takovým způsobem jako Samsung, kdy aktualizace klidně vydává i s víc jak půlročním zpožděním oproti avizovanému termínu, uvedení věci za cenu přesahující deset tisíc a za 2 roky neschopen vydat ROM která by fungovala (abych byl konkrétní, takový obrázek si u mě Samsung udělal díky Galaxy Tabu 10.1), tak to je fakt humus. Věci dělají sice hezký, hw výkonnej, poměrně kvalitní a celkově fajn, ale měli… Číst vice »

bkf1
Uživatel
bkf1

Obecne je otazka, proc prace SW oddeleni skoro VSECH vyrobcu dosahuje kvalitativne asi tak 10-ti procent kvality prace bastlice z XDA, ktery minuly tyden zjistil, co to je vlastne firmware a ted vydava prvni pokusnou ROM. Je to skutecne konkretnimi SW „experty“ vyrobcu nebo za to muze jejich vedeni????

ostravak
Uživatel
ostravak

Tak to je goool :D , dobře Nokia

Petr1969
Uživatel
Petr1969

Souhlas ze tw jen problem jinak s tim napajecim kabelem se my to stalo u neznackovy nabijecky z ciny je zvlastni ze srovna samsung by mel nekvalitni nabijecky