Domů » Bleskovky » Karetní hra The Elder Scrolls: Legends přichází na Android

Karetní hra The Elder Scrolls: Legends přichází na Android

Po dlouhých měsících čekání se fanoušci série The Elder Scrolls dočkali. Bethesda totiž konečně vydala novou karetní hru s podtitulem Legends také pro telefony a tablety s Androidem (pro iOS už hra vyšla na konci června, pro PC dokonce v březnu, ale zde se stále nachází v beta verzi).

Současná verze hry v sobě navíc integruje rozšíření Heores of Skyrim a hráčům tak poskytuje širokou nabídku sběratelských karet, se kterými se můžete pustit do hlubokého taktizování. Styl je podobný oblíbeným Hearthstone od Blizzardu, ale vývojáři nezapomněli integrovat několik vlastních herních mechanismů, které dávají základ poměrně dobré hratelnosti.

The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim Trailer

Základní verze je zdarma, nicméně pokud to se souboji myslíte vážně, zřejmě se nevyhnete investicím, ale tak už to u tohoto typu her zkrátka chodí.

Jiří Hrma

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).