Domů » Bleskovky » Kancelářský balíček Quickoffice pro firemní uživatele Google Apps zdarma

Kancelářský balíček Quickoffice pro firemní uživatele Google Apps zdarma

Google si připravil vcelku milou pozornost pro uživatele firemních účtů Google Apps. Ti mají nyní možnost si zcela zdarma stáhnout speciální verzi kancelářského balíku Quickoffice učeného právě pro Google Apps. Aplikace je v Google Play zdarma, což může být pro někoho matoucí. To podstatné přijde až po její instalaci, kdy vyžaduje přihlášení k Google Apps účtu. Zkusili jsme běžný Gmail účet a nic, aplikace přihlášení zamítla. S firemním Google Apps to ale šlo jako po másle. 

Můžete prohlížet, editovat a vytvářet nové dokumenty, následně si můžete zvolit, zdali zůstanou uloženy v paměti vašeho zařízení, nebo se nahrají přímo na Google Drive spojený s vaším Google Apps účtem. Vezmeme-li v potaz, že verze Quickoffice Pro, která umí to samé, stojí v Google Play 345 Kč a verze HD pak dokonce 460 Kč, je Quickoffice Google Apps zdarma velmi milou pozorností a v případě více uživatelů i zajímavou úsporou nákladů.

-

Marek Hajn

Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné "everything Apple" nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.

5 komentářů

 1. Tazatel (neregistrovaný)

  Co to je ten firemní účet, jak ho získat ?

  • Vindis (neregistrovaný)

   Google Apps pro firmy. Bohužel to platí pouze pro ty platící. Ti, kdo mají Google Apps zdarma, tak to neprojde. Odzkoušeno.

  • Stačí vyčkat na nějakou akci, já to koupil někdy vloni asi za 5 USD

 2. Já používám placené Google Apps s vlastní doménou a stojí mě to 4 EUR/měs.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).