Kancelářský balíček Quickoffice pro firemní uživatele Google Apps zdarma

Google si připravil vcelku milou pozornost pro uživatele firemních účtů Google Apps. Ti mají nyní možnost si zcela zdarma stáhnout speciální verzi kancelářského balíku Quickoffice učeného právě pro Google Apps. Aplikace je v Google Play zdarma, což může být pro někoho matoucí. To podstatné přijde až po její instalaci, kdy vyžaduje přihlášení k Google Apps účtu. Zkusili jsme běžný Gmail účet a nic, aplikace přihlášení zamítla. S firemním Google Apps to ale šlo jako po másle. 

Můžete prohlížet, editovat a vytvářet nové dokumenty, následně si můžete zvolit, zdali zůstanou uloženy v paměti vašeho zařízení, nebo se nahrají přímo na Google Drive spojený s vaším Google Apps účtem. Vezmeme-li v potaz, že verze Quickoffice Pro, která umí to samé, stojí v Google Play 345 Kč a verze HD pak dokonce 460 Kč, je Quickoffice Google Apps zdarma velmi milou pozorností a v případě více uživatelů i zajímavou úsporou nákladů.

-

Marek Hajn

5 komentářů

 1. Tazatel (neregistrovaný)

  Co to je ten firemní účet, jak ho získat ?

  • Vindis (neregistrovaný)

   Google Apps pro firmy. Bohužel to platí pouze pro ty platící. Ti, kdo mají Google Apps zdarma, tak to neprojde. Odzkoušeno.

  • Pipa (neregistrovaný)

   Stačí vyčkat na nějakou akci, já to koupil někdy vloni asi za 5 USD

 2. Marek Hajn (neregistrovaný)

  Já používám placené Google Apps s vlastní doménou a stojí mě to 4 EUR/měs.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel