Domů » Bleskovky » K Samsungu Galaxy S7 nyní získáte Gear VR za poloviční cenu

K Samsungu Galaxy S7 nyní získáte Gear VR za poloviční cenu

Společnost Samsung připravila pro své zákazníky další promo akci. Od 16. května do 4. června mohou zájemci o Galaxy S7 a S7 edge (recenze) využít při jejich koupi zvýhodněné ceny brýlí Gear VR pro virtuální realitu. K tomu navíc získají 6 aplikací v hodnotě 1 500 korun zdarma (stažení proběhne přes Oculus Store). Samsung se také pochlubil, že letos v Evropě prodal více než 300 000 brýlí Gear VR, což je velmi slušné číslo.

Samsung Gear VR

A jaké aplikace k brýlím zdarma získáte?

  • Keep Talking & Nobody Explodes je zábavná hra pro více hráčů , kdy jeden hráč má nasazeny Gear VR se spuštěnou aplikací, jejímž cílem je zneškodnit bombu. Ostatní hráči mají k dispozici manuál k její bezpečné deaktivaci a instruují hráče s Gear VR, jaký drát má přestřihnout, kde najde další pomůcky apod.
  • Anshar Wars 2 je vesmírná přestřelka, kdy se hráč stává pilotem vesmírné stíhačky a brání svou mateřskou vesmírnou loď. Náklonem hlavy řídí, touchpadem nebo připojeným gamepadem ovládá zbraně.
  • Drift: Hráč prolétá labyrintem a jeho cílem je vyhnout se všem překážkám pohybem hlavy a dosáhnout konce labyrintu.
  • Star Chart: vesmírná obloha v 360° balení. Souhvězdí, planety, mléčná dráha, to vše ve virtuální realitě.
  • Darknet: oceněními ověnčená logická hra, která posouvá hraní ve virtuální realitě na novou úroveň.
  • Ocean Rift: Je libo si zaplavat se žraloky v moři? S touto aplikací se lze pohybovat ve virtuálním moři mezi žraloky, rybkami všech barev nebo želvami.

GearVR_promo

Nabídka platí u vybraných partnerských prodejců od dnešního dne do 4. 6. 2016 nebo do vyprodání zásob.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).